>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Wola

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Wola

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ WOLA

Meble wypoczynkowe, miękkie dywany i wykładziny mają to do siebie, że po pewnym czasie pojawiają się na nich pierwsze zabrudzenia, które niestety sprawiają, że powierzchnie nie wyglądają już tak rewelacyjnie jak na początku. Istnieją co prawda pewne sposoby, by na nowo przywrócić im czystość, jednak po wypróbowaniu kilku metod na ogół okazuje się, że po prostu one nie działają. Istnieje jednak na to metoda. Profesjonalne czyszczenie kanap, pranie narożników oraz trzepanie dywanów daje odpowiednie efekty.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która oferuje kompleksowe usługi: czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Jako eksperci inwestujemy w najlepsze maszyny do prania dywanów, ale też w środki czyszczące i piorące renomowanych firm. Szczególną wagę przykładamy do tego, by dobrać właściwą technikę do zleconej nam pracy.

PRANIE DYWANÓW WOLA

Każdy nowy dywan, czy wykładzina, na początku zachwyca. Niestety już po kilku miesiącach pojawiają się pierwsze zabrudzenia, a walka z nimi, nawet przy wykorzystaniu najnowszych preparatów z reklam, jest często bezskuteczna. Tylko profesjonalne czyszczenie i pranie daje odpowiedni efekt. Nasi pracownicy są dokładni, a zarazem działają w taki sposób, by nie przeszkadzać klientom.

Maszyny do prania dywanów, najlepsze preparaty czyszczące i trafny dobór metody prania sprawia, że uzyska się zadowalający rezultat. Nasza ekipa wie, czym prać dywan i jak zabrać się za czyszczenie wykładziny. Na wstępie wykonywane są czynności przygotowawcze, takie jak trzepanie dywanu. Czysty dywan, czy też wykładzina mają świeży zapach, a do tego prezentują się jak nowe.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP WOLA

Czyszczenie narożnika, kanapy lub fotela nie musi zajmować długich godzin. Mało tego, nie musi być ono wymagające i niezadowalające. Nasza firma przychodzi z pomocą. Jako eksperci poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, nawet tym z pozoru niemożliwym do usunięcia. Przywrócimy czystość każdej powierzchni. Jesteśmy dokładni – dotrzemy z każdy zakamarek. Dobierzemy odpowiednie i zarazem skuteczne środki i sprzęty.

Po wykonaniu zleconych nam prac klienci stwierdzają, że powierzchnie wyglądają jak nowe. Wbrew pozorom, czyszczenie i pranie tapicerek powinno być wykonane przez profesjonalistów. Tylko w ten sposób możliwe jest pozbycie się nagromadzonych bakterii. Mało tego, zestawy wypoczynkowe czyszczone odpowiednimi metodami po prostu dłużej nam służą, odpowiednio przy tym prezentując.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI WOLA

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Wiemy, jak wyprać tapicerkę, jak wykonać czyszczenie parowe kanapy i jak przeprowadzić pranie dywanu w domu. Usuniemy każde zabrudzenie, w tym to najbardziej uciążliwe, z którym walczysz od lat.

Odpowiednie sprzęty dotrą w trudno dostępne miejsca. Po skończonej pracy wyprana powierzchnia ma przyjemny, świeży zapach. Pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów jest nie tylko skuteczne, ale też całkowicie bezpieczne, gdyż preparaty i technikę dobieramy dopiero po określeniu materiału i jego składu.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI WOLA

Czyszczenie tapicerki meblowej powinno być wykonywane regularnie i nie chodzi tu o domowe metody. Istnieje wiele sposobów, by sobie poradzić usuwaniem zabrudzeń, ale pamiętajmy, że w wyniku codziennego użytkowania zestawów wypoczynkowych w materiale gromadzą się roztocza. Są one oczywiście niewidoczne gołym okiem, za to szkodzą nie tylko alergikom.

Mycie tapicerki domowymi sposobami przy użyciu proszków ze sklepowych półek wcale nie będzie skuteczne, a co więcej może ono zaszkodzić zwłaszcza delikatnym tkaninom. Właśnie z tego względu warto skorzystać z profesjonalnych usług. Nasza firma wie, jak zabrać się za wszystkie czynności i jak przygotować dane powierzchnie do czyszczenia.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI WOLA

Regularne czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu to niezbędne czynności. Niestety, wykonywanie ich we własnych zakresie nie jest skuteczne. Często odkłada się te obowiązki na ostatni moment i po prostu się je zaniedbuje. Usuwanie zabrudzeń z wierzchu nie jest wcale skuteczne. Mało tego, w materiale gromadzą się bakterie i roztocza.

Płyny, pianki i proszki dostępne w sklepach nie są skuteczne i wcale nie pomagają. Właśnie dlatego, warto regularnie korzystać z usług profesjonalistów. Nasi pracownicy są po przeszkoleniu, dlatego też wiedzą czym wyprać dywan, bez względu na to, z jakiego materiału jest wykonany, jak przeprowadzić czyszczenie narożników i czyszczenie tapicerek. Doskonale się orientują również w tym, jak dobrać właściwą technikę czyszczenia i po jaki sprzęt sięgnąć. Meble, dywany i wykładziny po takim czyszczeniu prezentują się jak nowe.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ WOLA

Większość osób nie wie, że profesjonalne pranie kanapy, tapicerki oraz czyszczenie wykładzin i dywanów to usługi, które powinny być zamawiane raz w roku. Dzięki temu meble będą nam dłużej służyć i przetrwają w dobrym stanie. Nasza firma wie, jak doprowadzić do ładu każdą powierzchnię. Podkreślamy zawsze, że czyszczenie tapicerki nie jest czynnością, którą powinno się odkładać do momentu, gdy zabrudzenia będą już wyraźnie widoczne i nie będzie sposobu, by je ukryć. Materiał na meblach wypoczynkowych powinien być pielęgnowany. W przeciwnym wypadku może się zdarzyć tak, że po kilku latach będzie on do wymiany. Zamówienie ekipy piorącej meble i dywany jest zdecydowanie tańsze niż usługi tapicerskie. W tapicerce, podobnie jak we włóknach dywanów, może się gromadzić masa roztoczy – nasza firma je usunie. Pranie tapicerek przez doświadczoną firmę to usługa, z której opłaca się skorzystać!

Oferujemy kompleksowe usługi, takie jak: pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów. Jesteśmy pewni, że każdy klient będzie zadowolony ze współpracy z nami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu udaje nam się uzyskać wyjątkowe efekty – wiemy, jak sprawić, by powierzchnie wyglądały jak nowe.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN WOLA

Pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie wykładzin, dywanów – to cześć naszej oferty. Umiemy dopasować się do oczekiwań klienta. Dla nas nie ma zadań niewykonalnych. Przyjmujemy pojedyncze zlecenia, ale też kompleksowe. Świadczymy usługi klientom prywatnym i firmą.

Pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin nie mają przed nami tajemnic. Naszej firmie zależy na tworzeniu stałej relacji biznesowej. Można z nami nawiązać współpracę długoterminową, jak i jednorazową. Zawsze wywiązujemy się ze zleconych nam zadań i jesteśmy przy tym dokładni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Jest to możliwe również dzięki temu, że naszym pracownikom zapewniamy szkolenie. Każda ekipa pracująca u nas wie, jak dobrać odpowiednią technikę, po jakie środki czyszczące oraz sprzęty sięgnąć. Zlecone nam zadania wykonujemy nie tylko dobrze, ale i sprawnie. Nie przeszkadzamy klientowi w codziennych obowiązkach.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Wiemy, jak przeprowadza się czyszczenie dywanu i pranie kanap tak, by klient był zadowolony z efektu końcowego. Podchodzimy z zaangażowaniem do każdego zlecenia, bez względu na to, czy wykonujemy pojedynczą pracę, czy kompleksową.

Nasza firma używa renomowanych środków czyszczących, piorących, wybawiających plamy. Posiadamy dobrej klasy sprzęty. Wiemy, jak prać dywan i tapicerkę meblową, nawet najdelikatniejszą. Na wstępie określamy rodzaj materiału i wówczas dobieramy technikę czyszczenia i sprzęty. Dzięki temu poradzimy sobie nawet z najbardziej uciążliwymi plamami. Jeśli klienci są zainteresowani, to udzielamy również porad z zakresu tego, czym wyprać kanapę, jak wyprać dywan itp. Jesteśmy elastyczni.

Profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Nasz cennik jest korzystny, proponujemy klientom różne promocje i rabaty. Klient, korzystając z naszych usług, ma pewność co do efektów. Po co tracić czas i nerwy – lepiej skorzystać z naszej oferty. Pamiętajmy, że profesjonalne usługi czyszczące sprawiają, że meble długo przetrwają w niezmienionym stanie.