>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Ursynów

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Ursynów

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ URSYNÓW

Dywany, wykładziny i tapicerki wymagają regularnego odświeżania. To pozwala im zachować ładny wygląd na dłużej. Wbrew pozorom trzepanie dywanów, odkurzanie, a nawet pranie kanapy domowymi sposobami nie daje odpowiedniego rezultatu i po pewnym czasie dana powierzchnia po prostu przestaje wyglądać atrakcyjnie. Jest jednak na to sposób. Czyszczenie mebli tapicerowanych i pranie wykładzin oraz dywanów wykonane przez profesjonalną firmę sprawi, że będą one wyglądać jak nowe. Efekt będzie można dostrzec natychmiast.

PRANIE DYWANÓW URSYNÓW

Profesjonalne pranie dywanów to usługa, z której korzysta coraz więcej osób. Dzięki temu można skutecznie pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy przygotowują daną powierzchnię. Na wstępie jest przeprowadzane trzepanie dywanu.

Podkreślamy, że maszyny i płyny renomowanych marek działają inaczej od preparatów, które można zakupić w sklepach. Po ich zastosowaniu powierzchnia wygląda jak nowa i ma przyjemny zapach. Wiemy jak wykonać czyszczenie dywanu u klienta, jak zabrać się za czyszczenie wykładziny. Kluczowe jest to, by pozbyć się nie tylko zabrudzeń, ale też porządnie oczyścić włókna i nagromadzone w środku drobnoustroje.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP URSYNÓW

Pranie narożników to wymagająca czynność. W końcu taki mebel ze względu na gabaryty niełatwo doprowadzić do ładu. Nasza firma wie jak działać. Poradzimy sobie z odświeżeniem materiału, ale również z usunięciem starych plam, których do tej pory nie udało się wybawić. Zadbamy o szczegóły i dotrzemy z każdy zakamarek, nawet ten, z którego nie sposób usunąć kurzu. Pozbędziemy się bakterii. Czyszczenie narożników sprawia, że mebel prezentuje się jak nowy, ma świeży zapach i po prostu dłużej nam służy.

Podkreślamy, że wykonujemy czyszczenie tapicerek bez względu na materiał. Pranie kanap skórzanych, z delikatnych i rzadkich tkanin to nasze standardowe zadania. Do każdego zestawu mebli wypoczynkowych powinna być zastosowana odpowiednia technika prania. Właśnie dlatego te czynności należy zlecań profesjonalistom.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI URSYNÓW

Co nas wyróżnia? Nasza firma stawia na dokładność i skuteczność, dlatego też mamy nowoczesne maszyny do prania dywanów najlepszych marek i środki czyszczące odpowiednie do każdej tkaniny. Wszystko to wraz z dobraniem trafnej metody prania sprawia, że nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Poradzimy sobie z każdym zanieczyszczeniem – nawet tym najbardziej uciążliwym. Każdy klient będzie zadowolony ze współpracy z nami. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się pranie mebli tapicerowanych, pranie dywanów i wykładzin.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Jesteśmy elastyczną firmą i wymagania klienta są dla nas najważniejsze. Dotarcie w trudno dostępne miejsca nie stanowi problemu dzięki odpowiednim sprzętom i środkom, jakie posiadamy na stanie. Podkreślamy, że wyprana powierzchnia ma przyjemny, świeży zapach. Zanim wykonamy pranie tapicerki meblowej, czy czyszczenie dywanów, określamy skład materiału i dopiero na tej podstawie sięgamy po właściwe preparaty. Dzięki temu cały proces jest skuteczny, ale też bezpieczny dla tkaniny, nawet tej najdelikatniejszej.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI URSYNÓW

Czyszczenie tapicerki meblowej powinno być wykonywane regularnie nie tylko po to, by dobrze się prezentowała, ale także ze względu na zdrowie. Codzienne użytkowanie zestawów wypoczynkowych i relaksowanie się na kanapie sprawia, że materiały się brudzą, a we włóknach gromadzą się roztocza, którą mogą być szkodliwe dla zdrowia. Nie widać ich gołym okiem, ale obecność bakterii utrudnia życie alergikom. Samodzielne mycie tapicerki nie daje odpowiednich efektów. W końcu czyści się ją tylko na wierzchu, a bakterie pozostają.

Prócz tego preparaty dostępne w sklepach mają ostre działanie, nieraz bywają drażniące i szkodliwe dla mebli. Tak przeprowadzone czyszczenie kanapy czy też pranie narożnika może się zakończyć różnie – nieraz niezbędne są później usługi tapicerskie, które doprowadzą do porządku materiał. Lepiej od razu skorzystać z pomocy ekspertów i mieć pewność, że pranie tapicerki meblowej przebiegnie należycie i bez niespodzianek.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI URSYNÓW

Czyszczenie kanap, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu to czynności, które powinny być wykonywane przynajmniej raz w roku i to przez ekspertów z tej dziedziny. Zaniedbując te czynności, sprawiamy, że meble tapicerowane i wykładziny szybko się niszczą, a w środku pojawia się coraz więcej bakterii. Przetarcie ich wilgotną szmatką i zastosowanie pianki zakupionej w sklepie niewiele zmieni.

Czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych wprowadza powiew świeżości do każdego wnętrza. Sprawia ono, że pomieszczenie prezentuje się po prostu lepiej. Tylko profesjonalna firma wykonująca czyszczenie tapicerki, dywanów i pranie wie, jak podejść do zadania i jak wykonać je prawidłowo. Wbrew pozorom nie jest to łatwe. Czyszczenie narożnika z nagromadzonych zabrudzeń wymaga odpowiedniej techniki. W tkaniach, z których są wykonane, gromadzi się mnóstwo bakterii, które mogą spowodować nawet infekcje. Właśnie dlatego pranie tapicerek przez ekspertów jest konieczne. Plusem jest również to, że meble wyglądają jak nowe i są wolne od roztoczy.

Równie ważne jest czyszczenie wykładzin. Tylko odpowiednie sprzęty gwarantują absolutną czystość. Pamiętajmy, by nie odkładać takich czynności do ostatniej chwili, kiedy zabrudzenia są już wyraźnie widoczne.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ URSYNÓW

Pranie tapicerki, kanap, narożników, dywanów i wykładzin może być bezproblemowe i skuteczne. Wystarczy skorzystać z naszych usług. Klient na pewno będzie zadowolony z efektów. Jaką ofertę przygotowaliśmy dla klientów?

Oferujemy kompleksowe usługi. Nasza oferta na pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie wykładzin, dywanów jest konkurencyjna. Podejmujemy się pojedynczych zleceń, ale nawiązujemy również długofalową współpracę. Wykonamy każde zadanie. Czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin to zadania, które wymagają szczególnej metody. My wiemy jakiej. Współpracujemy z klientami prywatnymi, ale też z firmami.

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Możemy pochwalić się nienagannym wizerunkiem, co jest bardzo ważne w naszej branży. Stała współpraca z klientami jest naszym celem. Wywiązujemy się dokładnie i starannie ze zleconych nam zadań. Jest to możliwe również dzięki temu, że zapewnimy naszym pracownikom szkolenie. Umożliwia ono zastosowanie odpowiednich środków, sprzętu i przede wszystkim metod. Zlecone nam prace są wykonywane w taki sposób, by nie zakłócać spokoju klientów.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN URSYNÓW

Zapewniamy usługi najwyższej jakości i jesteśmy elastyczni. Robimy wszystko, by klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Dlatego też podchodzimy z pełnym zaangażowaniem do każdego zlecenia, bez względu na to, czy jest ono niewielkie i dotyczy czyszczenia pojedynczego mebla lub jednego dywanu, czy też obejmuje swych zasięgiem prace w całym domu. Tylko dokładność i staranność daje gwarancję, że pranie tapicerek, dywanów i wykładzin zaprocentuje odpowiednim efektem.

Wiemy, jak prać dywan i tapicerkę meblową bez względu na to, z jakiego materiału zostały one wykonane. Poradzimy sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, które mogą się wydawać niemożliwe do usunięcia. Wszelkie środki zostaną dobrane odpowiednio pod daną tkaninę. Co więcej, klient może sprawdzać postępy pracy, a my chętnie udzielimy wskazówek dotyczących pielęgnacji danej powierzchni.

Nasza oferta na pranie dywanu, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli jest opłacalna. Dzięki niej można zaoszczędzić czas. Co ważne, proponujemy różne zniżki i promocje. Jesteśmy pewni, że uzyskamy odpowiedni efekt. Profesjonalne usługi czyszczące procentują i sprawiają, że mebel przetrwa w idealnym stanie.