>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Ochota

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Ochota

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ OCHOTA

Kanapy, zestawy wypoczynkowe, miękkie dywany i wykładziny – wszystko to sprawia, że salon jest przytulny i zachęca do odpoczynku. Często jednak dobre wrażenie psują plamy i zanieczyszczenia. Mimo tego, że naprawdę się pilnujemy, to z czasem bardzo brudny dywan i zanieczyszczone tapicerki i tak się pojawiają. Istnieją jednak sposoby, by sprawić, że będą one wyglądać niemalże tak dobrze, jak w dniu zakupy.

Profesjonalne czyszczenie kanap, pranie narożników, trzepanie dywanów to czynności, które potrafią przywrócić idealny wygląd. Żeby jednak efekt był zadowalający, to należy je zlecić specjalistom. Istnieje sporo metod domowych na wyczyszczenie mebli wypoczynkowych, jednak większość osób po wypróbowaniu ich zauważa, że są one po prostu nieskuteczne. Tak naprawdę kolejne preparaty dostępne na sklepowych półkach są do siebie podobne i jedynie częściowo zamaskują zabrudzenia – do ideału im daleko.

PRANIE DYWANÓW OCHOTA

Gdy pojawiają się pierwsze zabrudzenia na dywanach, to przeważnie staramy się coś z tym zrobić. Przeszukujemy sieć i stosujemy różne domowe metody, które na ogół są i tak bezskuteczne. Tylko profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów sprawi, że będą one odpowiednio wyglądać. Maszyny do prania dywanów w połączeniu z najlepszymi preparatami czyszczącymi to pewność, że usunie się zabrudzenia, ale co więcej – również pozbędzie się bakterii, tkwiących głęboko we włóknach.

Nasza firma podchodzi profesjonalnie do każdego zlecenia. Skuteczne czyszczenie wykładziny i dywanu jest możliwe tylko wówczas, gdy odpowiednio je przygotujemy. Czynności takie, jak trzepanie dywanu to podstawa, które są standardowo często pomijane. My wykonujemy pracę etapami. Właśnie dlatego, gdy skończymy sprzątanie powierzchnia, wygląda jak nowa. Ponadto dywany i wykładziny charakteryzują się świeżym zapachem.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP OCHOTA

Czyszczenie narożnika, kanapy, czy też całego zestawu mebli wypoczynkowych nie zajmuje masy czasu. Nasi pracownicy są dokładni, ale dzięki temu, że zapewniamy im szkolenie, to wiedzą, jak wykonywać pracę szybko. Przykładamy szczególną wagę do tego, by szanować czas klientów. Usługi profesjonalnych firm czyszczących meble wypoczynkowe to oszczędność czasu.

Przywrócimy nienaganny wygląd i usuniemy każdą plamę. Dotrzemy we wszystkie zakamarki mebla – jesteśmy dokładni. Wszystko to sprawia, że czyszczenie i pranie tapicerek da odpowiedni efekt. Jako profesjonaliści nie oszczędzamy na renomowanych środkach piorących, czy też na sprzętach – śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na rynku. My wiemy jak przeprowadzić bezpieczne czyszczenie skórzanej tapicerki, ale i tej wykonanej z rzadko spotykanych tkanin. Potrafimy określić skład materiału, co jest niezwykle istotne.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI OCHOTA

Nasza firma przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy pragną przywrócić swoim meblom i wykładzinom idealny wygląd. Jako profesjonaliści posiadamy nowoczesne i skuteczne maszyny do prania dywanów i renomowane środki czyszczące, piorące i wybawiające plamy. Wszystko to wraz z doborem odpowiedniej metody sprawia, że każdy klient jest zaskoczony skutecznością naszych działań. Oferujemy usługi takie, jak czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Podkreślamy, że wiemy, jak wyprać tapicerkę, nawet z najdelikatniejszego materiału. Podobnie jest z dywanami i wykładzinami. Nasza ekipa wykonuje pranie dywanu w domu – oszczędza to czas i nie jest problematyczne. Działamy tak, by nie zakłócać spokoju domownikom.

Klient, nawiązując współpracę z nami, może być pewny, że po skończonej pracy wszelkie zabrudzenia, nawet te najgorsze, znikną. Dobranie odpowiedniej metody, sprzętów i preparatów sprawia, że możliwe jest usunięcie kurzu i zanieczyszczeń nawet z trudno dostępnych miejsc. Zanim przystąpimy do pracy, sprawdzamy, z jakim materiałem mamy do czynienia. Dlaczego to takie ważne? Otóż działając w ten sposób, pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów jest nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne dla tkaniny. Dywany i meble przez nas wyprane mają świeży, przyjemny zapach, co jest bardzo ważne.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI OCHOTA

Czyszczenie tapicerki meblowej wymaga odpowiedniego podejścia. Niezbędne jest zastosowanie skutecznych i sprawdzonych preparatów, a także solidnych sprzętów najwyższej jakości. Tylko wówczas meble będą wyglądać jak nowe. Mycie tapicerki domowymi sposobami jest nieskuteczne, a nawet może być szkodliwe. Jeśli sięgnie się po nieodpowiedni preparat, to można uszkodzić tkaninę, a wówczas jedynym ratunkiem będą usługi tapicerskie.

Ponadto we wnętrzach włókien gromadzą się roztocza i bakterie, które są szczególnie groźne dla alergików – pozbycie się ich domowymi metodami jest niemożliwe. Nasza firma, wykonując czyszczenie tapicerki, zwraca uwagę na szczegóły i jest niezwykle dokładna. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług ekspertów.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI OCHOTA

Czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu nie powinno być wykonywane tylko wówczas, gdy pojawiają się zabrudzenia i plamy. Wiele osób o tym zapomina lub też po prostu pomija te czynności. Czyszczenie tapicerki to coś, czego nie należy odkładać do chwili, gdy zabrudzenia będą już widoczne.

Profesjonalne pranie kanapy i innych mebli wypoczynkowych, czyszczenie wykładzin i dywanów trzeba wykonywać raz w roku, o czym pamiętają tylko nieliczni. Dlaczego jest to tak ważne? Prócz widocznych zabrudzeń, mnóstwo roztoczy jest niewidocznych gołym okiem. Pranie tapicerek zlecane profesjonalistów pozwala pozbyć się szkodliwych bakterii z materiału. Mało tego, zaniedbane tkaniny po czasie wyglądają coraz gorzej. Tylko profesjonalne czyszczenie narożników i czyszczenie tapicerek potrafi uchronić meble.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ OCHOTA

Jesteśmy elastyczną firmą, która dostosuje się do klienta pod każdym względem. Efekty naszej pracy zachwycą, a atrakcyjna cena sprawi, że chętniej skorzysta się z naszych usług ponownie. Pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów może przebiegać szybko, bezproblemowo, a przy tym nie kosztować majątku. Co oferujemy?

Oferujemy szeroki wachlarz usług – na pewno każdy klient znajdzie dokładnie taką opcję, jakiej szuka. Wykonujemy: pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki, pranie wykładzin, dywanów. Jesteśmy w stanie podjąć się zarówno kompleksowych zleceń, jak i pojedynczych. Współpracujemy z prywatnymi klientami, jak i z firmami. Dla nas nie ma zadań niewykonalnych. Wiemy, jak przeprowadzić skuteczne czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin.

Profesjonalna firma piorąca dywany i tapicerki poważnie podchodzimy do każdego zlecenia, wykonując pracę z zaangażowanie. My wiemy, że wymagania klienta są najważniejsze. Jesteśmy elastyczni i staramy się nawiązywać długotrwałą współpracę. Nasza ekipa piorąca dywany i tapicerki działa przy tym sprawnie – poszczególne prace nie przeciągają się w nieskończoność, a pracownicy nie robią sobie co chwilę przerw. Szanujemy czas klientów.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN OCHOTA

Naszym pracownikom zapewniamy już na wstępie szkolenie. Właśnie dzięki temu wiedzą oni, jaką technikę prania i czyszczenia zastosować i po jakie sprzęty sięgnąć. Czyszczenie i pranie tapicerek

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Podchodzimy z zaangażowaniem do każdego zlecenia – zarówno do tego niewielkiego, jak i kompleksowego. Czyszczenie dywanu i pranie kanap musi być przeprowadzane dokładnie.

Jak prać dywan i dowolną tapicerkę meblową? My znamy odpowiedź na to pytanie. Poradzimy sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami i delikatnymi tkaninami. Czyszczenie i pranie kanap, wykładzin należy wykonywać po określeniu materiału. Niezbędne jest dobranie skutecznych środków, ale i bezpiecznych. Wyczyszczona powierzchnia wygląda jak nowa.

Nasz cennik potwierdza, że profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli nie jest wcale drogie. Klienci mogą liczyć na różnego rodzaju promocje i rabaty. Należy również podkreślić, że zakup środków czyszczących ze sklepu i różnych sprzętów to spory wydatek. Zlecając poszczególne zadania nam, klient nie wydaje na to pieniędzy. Tym samym tańsze jest pranie tapicerki przez profesjonalistów aniżeli samodzielne próby wykonania tego zadania.