>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Wesoła

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Wesoła

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ WESOŁA

Tapicerki meblowe, dywany, wykładziny to powierzchnie, które regularnie się brudzą. Zanieczyszczenia, trudne do usunięcia plamy i kurz sprawiają, że pomieszczenie nie wygląda szczególnie dobrze. Oczywiście na wstępie staramy się coś z tym zrobić samodzielnie i podejmujemy się zadań takich, jak: czyszczenie kanap, pranie narożników, czy też trzepanie dywanów. O ile ostatnią czynność jesteśmy w stanie zrobić, o tyle pozostałe już niekoniecznie. Można na własną rękę próbować wyczyścić bardzo brudny dywan, ale efekty będą i tak mizerne.

PRANIE DYWANÓW WESOŁA

Czysty dywan bez zabrudzeń zdobi podłogę. O ile na początku, tuż po zakupie zachwyca, o tyle po pewnym czasie nie wygląda już tak dobrze. Wraz z upływem czasu pojawiają się na nim zabrudzenia, które mimo prób czyszczenia nie przynoszą szczególnego rezultatu. Dopiero pranie dywanu odpowiednim sprzętem i dobranym do tkaniny preparatem daje widoczny efekt. Z tego też względu warto skorzystać z oferty naszej firmy.

Wiemy, czym prać dywan i jak zabrać się za czyszczenie wykładziny. Dobieramy metodę i właściwe środki piorące, dedykowane danym tkaninom. Na wstępie przygotujemy daną powierzchnię, wykonując np. trzepanie dywanu. Dopiero po tym zabieramy się a kolejne czynności. Na końcu dywan jest nie tylko wyczyszczony, ale też posiada świeży zapach, co jest bardzo ważne.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP WESOŁA

Jeśli Twoje meble wypoczynkowe nie wyglądają już tak dobrze, jak kiedyś, to nasi pracownicy przychodzą z pomocą. Gabaryty mebli nie mają znaczenia. Wiemy, jak wyprać kanapę i jak przeprowadzić czyszczenie narożnika, nawet tego największego. Trudne do wybawienia plamy, kurz i ogromne zanieczyszczenia usuniemy, dobierając przy tym odpowiednią metodę. Dla nas nie ma zleceń niewykonalnych. Jak wszyscy wiemy, skorzystanie z profesjonalnej firmy piorącej dywany jest tańsze niż usługi tapicerskie. Dlatego też warto najpierw sprawdzić naszą ofertę.

Wytyczne klienta są dla nas priorytetem. Co ważne – może on na bieżąco sprawdzać, na jakim etapie są prace. Fachowe sprzęty i płyny piorące i wybawiające plamy umożliwiają dotarcie w każdy zakamarek i pozbycie się każdej plamy. Warto podkreślić, że regularne czyszczenie i pranie tapicerek sprawia, że meble wypoczynkowe po prostu dłużej służą i co więcej, roztocza i bakterie tkwiące we włóknach tkaniny również zostają usunięte. Nasi pracownicy wiedzą, jak dobrać odpowiedni środek do prania kanapy i jak prać tapicerkę bez względu na materiał, z którego jest wykonana.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI WESOŁA

Właśnie dlatego warto zlecić takie zadania ekspertom. Nasza firma oferuje czyszczenie i pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Czynności te są przeprowadzane profesjonalnie, dokładnie, a zarazem sprawnie. Nasi doświadczeni pracownicy wiedzą, jak wyprać tapicerkę, jak wykonać czyszczenie parowe kanapy i pranie dywanów w domu. Stosujemy specjalistyczne maszyny do prania dywanów, inne sprzęty wiodących marek oraz skuteczne preparaty. Dzięki temu poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, a wyprana tapicerka meblowa, czy też wykładzina będzie wyglądać jak nowa.

Posiadamy odpowiednie wyposażenie, dzięki czemu dotrzemy nawet w trudno dostępne miejsca. Dla nas nie ma zadań niewykonalnych. Kierując się wytycznymi klienta, wykonujemy pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanu, określając na wstępie składy tkanin. Następnie dobieramy do nich odpowiednią technikę. Sprawia to, że nawet najdelikatniejszy materiał zostanie odpowiednio potraktowany. Efekty są od razu widoczne – wykładziny i meble wypoczynkowe prezentują się jak nowe, a prócz tego mają przyjemny, świeży zapach.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI WESOŁA

Meble tapicerowane wymagają regularnego czyszczenia i odświeżania. Nawet najwyższej klasy tkaniny się brudzą, a usunięcie z nich różnego rodzaju plam nie jest łatwe. Prócz tego w materiale gromadzi się kurz i bakterie, które mimo tego, że nie są widoczne goły okiem, to powodują alergie. Właśnie dlatego czyszczenie tapicerki meblowej i pranie jest niezbędne.

Dzięki odpowiedniej pielęgnacji dłużej pozostaje ona w dobrym stanie, a tym samym meble dłużej nam służą. Mycie tapicerki domowymi sposobami nie tylko nie jest skuteczne, ale może nawet zniszczyć tkaninę. Preparaty dostępne w sklepach nie chronią materiału. Wbrew pozorom także czyszczenie tapicerki skórzanej nie zalicza się do prostych zadań i trzeba przy tym uważać. Nasza firma wie, jak skutecznie wyprać różne tkaniny, w tym te najdelikatniejsze.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI WESOŁA

Wiele osób zamawia pranie tapicerki meblowej i dywanów, kiedy już nie ma innego wyjścia. Uciążliwe plamy i zanieczyszczenia, na które domowy sposoby nie działają, stanowią znak, że trzeba skorzystać z pomocy ekspertów. Tymczasem czynności takie jak regularne czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku. Nie chodzi tu tylko o kwestię widocznych zabrudzeń.

W materiałach i w trudno dostępnych szczelinach gromadzą się różne drobnoustroje, które są przyczyną uczuleń, a nawet infekcji. Jest to odczuwane zwłaszcza przez alergików. Samodzielne czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów nie wyeliminuje problemów. Z tego względu dobrze jest regularnie korzystać z pomocy ekspertów. Nasza firma wie czym wyprać dywan, jak przeprowadzić czyszczenie narożników, czy też czyszczenie tapicerek. Odpowiednia metoda sprawi, że zestaw wypoczynkowy, czy też wykładzina będzie perfekcyjnie wyglądać.

Wszystko to sprawia, że naprawdę warto zamówić profesjonalne pranie dywanów, pranie kanapy i czyszczenie wykładzin. Klienci, którzy regularnie korzystają z naszych usług, są pod wrażeniem tego, jak prezentują się powierzchnie po odświeżeniu.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ WESOŁA

Oferta na pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów, którą proponuje nasza firma, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Dlaczego?

Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług. Podejmujemy się zarówno pojedynczych zleceń, jak i nawiązujemy długofalową współpracę. Wykonamy każde zadanie – pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, sof z delikatnych tkanin, pranie dywanu i wykładziny to czynności, które wchodzą w zakres naszej oferty. Czyszczenie mebli tapicerowanych może być wykonywane zarówno u klientów prywatnych, jak i w firmach.

Nasza firma piorąca dywany i tapicerki meblowe dba o każdy detal, dopracowuje każdy szczegół. Pracownicy są po profesjonalnym przeszkoleniu – dzięki temu orientują się, jakie środki czyszczące i sprzęty są wskazane do danej powierzchni. Wiedzą czym wyprać kanapę, jak wyprać dywan i poradzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami. Wykonanie zlecenia przebiega dokładnie, a zaraz szybko. Co ważne, nasza ekipa jest dyskretna i nie przeszkadza klientom w codziennych obowiązkach.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN WESOŁA

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego też tak istotna jest dla nas satysfakcja klienta. Podchodzimy z takim samym zaangażowaniem do każdego zlecenia, bez względu na to, czego ono dotyczy. Nasi pracownicy są dokładni i precyzyjni. Cechuje nas elastyczność i całkowite dopasowanie do grafiku klienta.

Nie każda firma wie, jak prać dywan i tapicerkę meblową szybko, ale i dokładnie. Nasza ekipa ma to opanowane. Kluczowe jest również dobranie odpowiedniej metody. Zanim zabierzemy się do głównego zadania, to sprawdzamy rodzaj tkaniny, by zastosować nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne środki. Cały czyszczenie nie trwa długo.

Samodzielne pranie tapicerki wymaga nie lada wysiłku i posiadania odpowiednich sprzętów i środków. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie naszej ekipy. Oferujemy promocje i naprawdę niskie ceny. Profesjonalne pranie i czyszczenie mebli po prostu się opłaca i co więcej, ma się pewność, że zabrudzona powierzchnia będzie po prostu czysta. Nasza firma wyczyści każdy mebel, dywan i wykładzinę. Możesz nam zlecić pranie pojedynczego egzemplarza, jak i kilku. Oferta na czyszczenie dywanów i pranie kanap jest wyjątkowo korzystna, a po skończonej pracy na pewno będziesz zadowolony.