>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Białołęka

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Białołęka

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ BIAŁOŁĘKA

Pranie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin to zajęcia dla profesjonalistów. Nawet przy największej dokładności, samodzielnie nie da się osiągnąć zadowalającego efektu. W końcu proszki i płyny dostępne w sklepach, a nawet specjalistyczne sprzęty sprawiają, że powierzchnia będzie czysta tylko z wierzchu i pozbędziemy się z niej jedynie lekkich zabrudzeń. Usługa, jaką oferuje nasza firma, jest przeprowadzana fachowo i dokładnie. Profesjonalne pranie dywanów, czyszczenie tapicerki zapewnia perfekcyjną czystość i usunięcie roztoczy zalegających wewnątrz materiału.

PRANIE DYWANÓW BIAŁOŁĘKA

Wbrew pozorom, trzepanie dywanów nie jest w stanie sprawić, że będą one wyglądać jak nowe. Mawia się, że to podstawa, ale przecież nie pozbędziemy się w ten sposób plam. Dywan, czy wykładzina, już po kilku miesiącach od zakupu, nie wyglądają już tak idealnie jak na początku. Z czasem trzeba niestety pozbyć się uciążliwych zabrudzeń i plam. Profesjonalne pranie dywanów znacząco różni się od tego, wykonywanego domowymi metodami. Korzystając z usług naszej firmy, klient ma pewność, że wszystko zostanie wykonane dokładnie tak, jak należy.

Maszyny do prania dywanów, najlepsze preparaty czyszczące to sprzęt, którym posługujemy się w pracy. Nasza ekipa wie, jak zabrać się za pranie wykładzin nawet tych najdelikatniejszych. Klient będzie zachwycony efektem. Cechuje nas również dokładność. Na wstępie wykonujemy trzepanie dywanu – nasi pracownicy nie pomijają żadnego etapu. Po zakończeniu zadania dana powierzchnia prezentuje się, jakby była nowa, a do tego w powietrzu unosi się świeży zapach.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP BIAŁOŁĘKA

Pranie narożników, czyszczenie kanap i foteli nie musi być problematyczne – nasza firma przychodzi z pomocą! Sprawimy, że zestaw wypoczynkowy będzie wyglądał jak nowy, bez względu na to, jak długo dane zanieczyszczenie jest już widoczne na tapicerce.

Stawiamy na dokładność – stosujemy takie sprzęty, które dotrą w każdy zakamarek. Dzięki temu wyprana kanapa będzie wyglądać jak nowa. Nie ma znaczenia, z jakiego materiału wykonane są meble – my dobierzemy preparaty odpowiednie do każdej powierzchni. Pranie kanap warto zlecać od razu ekspertom. Żadna domowa metoda nie zapewni takiego efektu.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI BIAŁOŁĘKA

Wszystko to jest osiągalne dzięki temu, że posiadamy nowoczesne maszyny do prania dywanów wiodących marek i odpowiednie środki czyszczące. Są one nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla tkanin, nawet tych najdelikatniejszych. Co ważne, wiemy jak się nimi posługiwać i jak dobrać proszki czyszczące, wybawiające plamy i zapewniające świeżość. Umiemy zastosować odpowiednią techniką – czyszczenie parowe kanapy sprawdza się w określonych warunkach, podobnie jak np. pranie. Zanim przystąpimy do głównego zadania, to określamy rodzaj materiału i jego skład. Na tej podstawie dobieramy sprzęty i preparaty. Klient może być spokojny – pranie tapicerki meblowej czy też czyszczenie dywanu jest przeprowadzane delikatnie.

Oferując czyszczenie tapicerek, pranie wykładzin i dywanów, staramy się spełniać oczekiwania klientów. Jesteśmy przekonani, że wyjdziemy naprzeciw potrzebom i wymaganiom. Jako profesjonaliści przeprowadzamy czyszczenie dywanów i wykładzin w taki sposób, by nie przeszkadzać w codziennych obowiązkach. Wiemy jak poradzić sobie z każdym rodzajem zabrudzenia, nawet z tym najtrudniejszym do usunięcia. Dbamy o to, by czyszczenie mebli tapicerowanych było przeprowadzane dokładnie, zatem sięgamy po sprzęty, które dotrą w każdą szczelinę. Przykładamy wagę do tego, by po skończonej przez nas pracy dana powierzchnia miała przyjemny zapach.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI BIAŁOŁĘKA

Czyszczenie tapicerki wymaga szczególnej delikatności. Czynność tę należy wykonywać regularnie, gdyż jak wiadomo, codzienne eksploatowanie mebli wypoczynkowych sprawia, że materiał po pewnym czasie po prostu się brudzi. Mało tego, we wnętrzu tkanin gromadzą się roztocza, które są prawdziwą udręką dla alergików i nie tylko. Bakterie oczywiście nie są widoczne gołym okiem i wbrew przekonaniom nie można się ich pozbyć domowymi metodami.

Czyszczenie tapicerek nawet najlepszymi preparatami nie jest tak skuteczne, jak to, wykonywane przez profesjonalistów. Warto też zwrócić uwagę na to, że niektóre środki dostępne w sklepach mają skład mogący powodować uszkodzenia na tkaninach. Z tego też względu, zamiast tracić czas na samodzielne pranie tapicerki, lepiej od razu wynająć do tego celu ekspertów.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI BIAŁOŁĘKA

Regularne pranie kanapy, czyszczenie narożników, czy też doprowadzanie do ładu innych mebli to czynności, które powinny być wykonywane regularnie i to przez profesjonalistów. Domowymi preparatami i sprzętami nie jest w stanie uzyskać się takiego efektu. Zaniedbania w zakresie właściwej pielęgnacji tapicerki skutkują tym, że meble szybciej się niszczą i kiepsko wyglądają. Co prawda ratunkiem są usługi tapicerskie, ale lepiej zadać sobie trudu i raz na jakiś czas skorzystać z pomocy ekspertów. Dzięki temu materiał będzie nie tylko dobrze wyglądał, ale przede wszystkim zostaną z niego usunięte groźne dla zdrowia bakterie.

Czyszczenie kanapy, pranie wykładziny i dywanu to zadania, z którymi nie powinno się czekać do ostatniego momentu, a więc do chwili, kiedy zabrudzenia będą widoczne. Podstawą jest regularne dbanie o te powierzchnie.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ BIAŁOŁĘKA

Profesjonalne pranie narożnika i innych mebli oraz dywanów powinno się wykonywać raz w roku – niewiele osób się tego trzyma. W efekcie tapicerka, czy też wykładziny, po określonym czasie wyglądają kiepsko, nie mówiąc już o wszystkich bakteriach, które są nagromadzone we włóknach. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że meble i dywany będą po prostu dłużej służyły.

Nasza firma oferuje czyszczenie i pranie tapicerki, dywanów i wykładzin. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania każdego klienta. Czyszczenie narożnika i innych mebli, dywanów i wykładzin sprawi, że powierzchnie te będą się prezentowały jak nowe. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy kompleksowe usługi. Można nam zlecić zarówno pojedyncze prace, jak i te znacznie większe. Podejmujemy się każdego zadania. Współpracujemy z klientami prywatnymi i z firmami – czyszczenie wykładzin, dywanów, mebli to czynności, które wykonujemy dokładnie i szybko.

Tworzymy długotrwałe relacje biznesowe, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość. Nasi pracownicy są dokładni i zawsze wywiązują się ze zleconych zadań. Każda osoba, która pracuje w naszej firmie, na wstępie przechodzi szkolenie, dzięki czemu umie dobrać odpowiednią metodę, środki czyszczące oraz sprzęty. Nie bez znaczenia jest również to, że czyszczenie wykładziny, dywanu i tapicerki wykonywane u klienta w domu przebiega szybko i bezproblemowo.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN BIAŁOŁĘKA

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie jakości. Dla nas najważniejsze jest to, by klient był zadowolony z efektu. Do każdego zadania podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Kluczowe jest również to, że jesteśmy dokładni. Staramy się dopasować do klienta pod każdym względem.

Wiemy, jak prać dywan, wykładzinę i tapicerki meblowe. Umiemy dobrać sprzęty i preparaty. Poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Przed zabraniem się do pracy określany jest rodzaj materiału i na tej podstawie podejmowane są dalsze czynności.

Jeśli klient jest zainteresowany, to z przyjemnością udzielamy porad z zakresu czyszczenia tapicerki meblowej i dywanów. Podpowiadamy, jak odświeżyć kanapę, jak poradzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami i jak szybko wyczyścić dywan i wykładziny.

Nasza oferta na profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli jest korzystna. Oferujemy konkurencyjne ceny, a ponadto często są u nas promocje. Zlecając coś naszej firmie, klient ma gwarancję, że efekt przejdzie jego najśmielsze oczekiwania.