>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Bemowo

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

pranie dywanów i wykładzin Bemowo

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ BEMOWO

Meble wypoczynkowe, miękkie dywany i wykładziny tworzą klimat każdego wnętrza. Niestety mają one również to do siebie, że się brudzą i po pewnym czasie przestają wyglądać tak atrakcyjnie, jak w dniu zakupu. W końcu bardzo brudny dywan rzuca się w oczy, a wypranie go wcale nie jest tak proste, jak można by przypuszczać. Istnieją jednak pewne sposoby, by nadać tkaninom absolutną czystość i sprawić, by wyglądały one jak nowe – profesjonalne czyszczenie kanap, pranie narożników, czy też trzepanie dywanów to usługi, po których wykonaniu na pewno będziesz zachwycony. Osiągnięcie takiego efektu domowymi sposobami jest praktycznie niemożliwe.

PRANIE DYWANÓW BEMOWO

Przytulny i czysty dywan to domena niemalże każdego salonu, czy też sypialni. Kupując takie tekstylia, jesteśmy zachwyceni, niestety już po kilku miesiącach efekt nie jest już tak wyjątkowy. W końcu pojawiają się zabrudzenia, z którymi bezskutecznie walczymy. Niestety, tylko profesjonalne czyszczenie i pranie daje odpowiedni rezultat. Nasza firma zabiera się za każde zadania odpowiednio.

Maszyny do prania dywanów, najlepsze preparaty czyszczące to gwarancja, że uzyska się pożądany efekt. Nasza ekipa wie, czym prać dywan i jak zabrać się za czyszczenie wykładziny. Na wstępie wykonuje trzepanie dywanu, co jest podstawą właściwego przygotowania. Po skończonej pracy dana powierzchnia wygląda jak nowa. Wyczyszczony dywan, czy też wykładzina nie tylko zachwycają, ale również mają świeży zapach.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP BEMOWO

Zakurzona, poplamiona kanapa, czyszczenie narożnika, zabrudzony fotel nie muszą być wcale problemem – nasza firma przychodzi z pomocą. Przywrócimy czystość i poradzimy sobie z każdą plamą – nawet z tą, która jest już na tkaninie od wielu miesięcy. Zadbamy też o szczegóły, gdyż dotrzemy z każdy zakamarek, nawet ten niewidoczny. Jest to możliwe dzięki dobrym sprzętom.

Dobranie odpowiednich środków i sprzętów sprawi, że mebel po czyszczeniu prezentuje się jak nowy i dużej służy. Wypierzemy zestawy wypoczynkowe wykonane z dowolnego materiału. Czyszczenie skórzanej tapicerki także nie stanowi dla nas problemu. Wbrew pozorom, czyszczenie i pranie tapicerek powinno być wykonane przez profesjonalistów i jest to jedna z niezbędnych czynności, gdyż tylko w taki sposób można pozbyć się nagromadzonych bakterii.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI BEMOWO

Jako profesjonalna firma, posiadamy nowoczesne maszyny do prania dywanów i środki czyszczące. Umiemy dobrać właściwą technikę, co sprawia, że każdy klient będzie zadowolony ze współpracy z nami. Oferujemy następujące usługi: czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Wymagania klienta to dla nas podstawa. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i je spełniać.

Posiadamy doskonałą orientację w tematach typu: jak wyprać tapicerkę, jak wykonać czyszczenie parowe kanapy i jak przeprowadzić pranie dywanu w domu. Klient od samego początku nawiązania współpracy z nami wie, że ma do czynienia z profesjonalistami. Poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, nawet tym najbardziej uciążliwym.

Dotarcie w trudno dostępne miejsca również nie stanowi dla nas problemu. Co ważne, wyprana powierzchnia ma przyjemny, świeży zapach. Preparaty, sprzęty i technikę dobieramy po określeniu materiału i jego składu. Wykonywane przez nas pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów jest całkowicie bezpieczne, ale również skuteczne.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI BEMOWO

Czyszczenie tapicerki meblowej to jedna z tych czynności, którą należy wykonywać regularnie. W końcu codzienne użytkowanie zestawów wypoczynkowych skutkuje tym, że meble się po prostu brudzą, a w materiale gromadzą się roztocza. Bakterii nie widać gołym okiem, ale są one uciążliwe nie tylko dla alergików. Jak temu zaradzić?

Mycie tapicerki domowymi sposobami nie będzie tu skuteczne. W końcu tylko wyczyścimy ją z wierzchu, nawet wówczas, gdy sięgniemy po najlepszy preparat. Co więcej, nie wiedząc jak czyścić tkaninę, możemy ją po prostu uszkodzić. Jak wiadomo, niektóre materiały są niezwykle delikatne.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI BEMOWO

Regularne czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu to czynności, które powinny być wykonywane przez profesjonalistów. Często odkłada się je i zaniedbuje, ale niestety, konsekwencje tego bywają różne.

Nie chodzi tu tylko o to, że meble tapicerowane i wykładziny szybko się brudzą, ale również w materiale gromadzą się bakterie. Tylko osoby z doświadczeniem wiedzą, czym wyprać dywan, jak przeprowadzić czyszczenie narożników i czyszczenie tapicerek. Płyny, pianki i proszki dostępne w sklepach nie są skuteczne i wcale nie pomagają.

Czyszczenie tapicerki to czynność, której nie należy odkładać do momentu, gdy zabrudzenia będą już wyraźnie widoczne i nie będzie sposobu, by je ukryć. W końcu w materiałach gromadzi się potężna ilość zanieczyszczeń, które mogą spowodować nawet infekcje. Właśnie dlatego pranie tapicerek przez doświadczoną firmę jest niezbędne. Dodatkowym plusem jest fakt, że meble po takim czyszczeniu wyglądają jak nowe i są wolne od groźnych bakterii.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ BEMOWO

Profesjonalne pranie kanapy, tapicerki oraz czyszczenie wykładzin i dywanów to czynności, które należy wykonywać raz w roku – większość osób się tego nie trzyma. Konsekwencje są takie, że materiał na meblach wypoczynkowych po określonym czasie nadaje się do wymiany, a jak wiadomo, usługi tapicerskie są zdecydowanie droższe niż zamówienie ekipy piorącej meble i dywany.

Pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów to oferowane przez nas usługi. Każdy klient będzie zachwycony efektami, jakie uda się uzyskać po tych czynności. Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

W naszej ofercie znajduje się usługi takie, jak: pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie wykładzin, dywanów. Przyjmujemy pojedyncze zlecenia, ale także i ogromne. Dla nas nie ma rzeczy niewykonalnych. Współpracujemy z klientami prywatnymi, ale też z firmami – czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin to zadania, które nie mają przed nami tajemnic.

Jesteśmy profesjonalistami, którym zależy na tworzeniu długotrwałej relacji biznesowej z klientami. Dokładamy wszelkich starań, by jak najdokładniej wywiązywać się ze zleconych nam zadań. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. W tym celu naszym pracownikom zapewnimy szkolenie, po którym potrafią oni zastosować odpowiednią technikę, dobrać odpowiednie środki czyszczące oraz sprzęty. Zlecone nam zadania są wykonywane dokładnie i w taki sposób, by nie przeszkadzać klientowi w codziennych obowiązkach. Wiemy co i jak robić, dlatego pracujemy sprawnie.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN BEMOWO

Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Wiemy, że kluczowe jest to, by klient był zadowolony z efektu końcowego. Podchodzimy z zaangażowaniem do każdej zleconej nam pracy – bez względu na to, czy jest to pojedyncze zlecenie, czy większe zadanie. Dokładność sprawia, że czyszczenie dywanu i pranie kanap daje odpowiedni efekt.

Wiemy, jak prać dywan i dowolną tapicerkę meblową, nawet tą najdelikatniejszą. Umiemy poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Nasi pracownicy na wstępie określają rodzaj materiału, dzięki czemu dobierają bezpieczne środki. Podpowiadamy klientom, czym wyprać kanapę, jak wyprać dywan, jak poradzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami. Staramy się dopasować do klienta pod każdym względem.

Nasza oferta na profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli to oszczędność czasu, ale nie tylko. Proponujemy klientom różne promocje, dlatego też po prostu opłaca się skorzystać z naszych usług. Zabierając się np. za pranie tapicerki, nasi pracownicy są pewni efektów. Podkreślamy, że profesjonalne usługi czyszczące sprawiają, że meble długo przetrwają w niezmienionym stanie.