>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Targówek

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Targówek

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ TARGÓWEK

Meble wypoczynkowe, dywany i wykładziny są szczególnie narażone na zabrudzenia, a usunięcie plam domowymi sposobami jest praktycznie niemożliwe. Nawet najlepsze preparaty nie są w stanie przywrócić meblom idealnego wyglądu. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług firmy, która wie, jak przeprowadzić czyszczenie tapicerki meblowej, pranie dywanów i wykładzin. Zapewni to nie tylko czystość, ale też świeży zapach. Wchodząc po pomieszczenia, w którym wykonano pranie mebli tapicerowanych i dywanów, czujemy świeży zapach. Samodzielnie nie jesteśmy w stanie uzyskać takiego efektu, a inwestycja w kolejne płyny czyszczące i sprzęty piorące mija się z celem.

Nasza firma podejmuje się następujących zadań: czyszczenie kanap, pranie narożników, trzepanie dywanów, wykładzin i ich pranie. Po uzgodnieniu z klientem wszystkich detali i dogodnego terminu przechodzimy do konkretów. Każde zlecenie wykonujemy dokładnie, a zarazem sprawnie, dobierając odpowiednie sprzęty i metody.

PRANIE DYWANÓW TARGÓWEK

Pranie i czyszczenie dywanu to jedna z najpopularniejszych usług. Należy podkreślić, że regularnie wykonywane tych czynności sprawia, że powierzchnia dłużej będzie nam służyć. Niestety, klienci zwlekają przeważnie do ostatniej chwili, a więc do momentu, kiedy zabrudzenia są już widoczne. Nasi pracownicy wiedzą jednak, jak temu zaradzić. Czyszczenie wykładzin i dywanów jest przeprowadzane starannie. W efekcie nie tylko są one czyste, ale przede wszystkim z wnętrza znikają roztocza i bakterie.

Jako profesjonaliści wiemy, że przed właściwym czyszczeniem, należy przeprowadzić trzepanie dywanu – dzięki emu będzie on przygotowany do dalszych czynności. Na podstawie materiału dobierana jest metoda czyszczenia. W połączeniu z doświadczeniem i odpowiednimi środkami uzyskuje się idealną czystość. Profesjonalne pranie wykładziny i dywanów daje zupełnie inny rezultat niż samodzielne czyszczenie.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP TARGÓWEK

Tapicerka meblowa wygląda coraz gorzej? To znak, że najwyższy czas, by w naszej firmie zarezerwować termin na pranie kanapy. Współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi, podejmujemy się pojedynczych prac, jak i kompleksowych. Czyszczenie narożników i pranie kanap wymaga indywidualnego podejścia i dobrej organizacji pracy. Przykładamy do tego szczególną wagę – w końcu klienci oczekują nie tylko efektu, ale też tego, by wszystko było przeprowadzone w odpowiednim czasie. Nasza firma szanuje czas klientów.

Pracownicy wykonujący pracę są niezwykle dokładni i biorą pod uwagę każdy detal. Gwarantujemy, że nawet najbardziej zabrudzona tapicerka meblowa, wykonana z najdelikatniejszych materiałów, może wyglądać jak nowa – wystarczy zastosować odpowiednią metodę do danej tkaniny. My posiadamy na wyposażeniu niezawodne i renomowane preparaty do każdego rodzaju tapicerki. Pielęgnacja mebli wypoczynkowych i pranie tapicerki wykonane przez specjalistów to inwestycja. Zaufaj profesjonalistom.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI TARGÓWEK

Doprowadzimy do porządku nawet najbardziej zanieczyszczoną powierzchnię. Sięgamy po sprzęty piorące najwyższej jakości oraz po płyny czyszczące renomowanych marek. Co więcej, stosujemy różne metody. Dzięki temu, że zapewniamy naszym pracownikom szkolenie, to wiedzą oni, jak dobrać skuteczną technikę prania. Jeśli zastanawiasz się, jak wyprać skórzaną kanapę, jak czyścić wełniany dywan, to nie szukaj informacji w sieci.

Pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów to zadania tylko dla profesjonalnych firm. Zlecając nam pracę, klient może być pewny, że zostanie ona wykonana należycie. Podkreślamy, że pracujemy tak, by nie przeszkadzać domownikom, czy też pracownikom w codziennych czynnościach. Czyszczenie parowe kanapy, profesjonalne pranie dywanów wykonujemy u klienta w domu, jednakże nie będzie on odczuwał żadnych niedogodności z tym związanych. Nasi pracownicy działają nie tylko dokładnie, ale też szybko.

Przyjmujemy różne zlecenia – zarówno te bardziej wymagające, jak i standardowe. Wiemy, jak usunąć uciążliwe plamy, ale też, jak powinna wyglądać standardowa pielęgnacja tapicerki meblowej. Zabrudzenia, które wniknęły głęboko we włókna, są szczególnie uciążliwe, ale korzystając z naszych usług, można być pewnym, że zostaną one usunięte.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI TARGÓWEK

Czyszczenie tapicerek i dywanów jest przeprowadzane po analizie składu materiału, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiednich środków czyszczących, sprzętów i technik prania. Klienci nie muszą się obawiać nawet wówczas, gdy ich meble wypoczynkowe są wykonane z najdelikatniejszych materiałów. Wyprana powierzchnia będzie nie tylko czysta, ale też będzie się charakteryzowała przyjemnym świeżym zapachem.

Czyszczenie tapicerek jest niezbędne. Zapewnia to bezpieczeństwo pranym powierzchniom. W przypadku niektórych mebli może się okazać, że już po paru latach ich użytkowania, niezbędne są usługi tapicerskie przywracające nienaganny wygląd sofie, czy też fotelom. Tymczasem wiele osób zapomina o regularnej pielęgnacji i się dziwi, że meble i dywany po pewnym czasie tracą swój ładny wygląd. Korzystając z usługi prania dywanów i tapicerek, mamy gwarancję, że nawet powierzchnie eksploatowane non stop, będą nam dłużej służyły.

Dbając i uważając na tapicerki, zabrudzenia są nieuchronne. Warto mieć również świadomość, że po jakimś czasie we włóknach pojawiają się roztocza i bakterie. Pranie tapicerki meblowej powinno się przeprowadzać regularnie również po to, by się ich pozbyć. Bakterie w dywanach i meblach wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Szczególnie dotkliwie odczuwają to alergicy.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI TARGÓWEK

Niewiele osób wie, że czyszczenie kanapy, dywanu i tapicerki powinno być wykonywane raz w roku. Chodzi tu o czyszczenie wykonywane przez specjalistów, które jest w stanie sprawić, że powierzchnie są czyste i wolne od drobnoustrojów.

Pranie narożnika, kanapy, czyszczenie wykładziny i dywanu warto zatem zlecić profesjonalistom. Taki wydatek powinno się ponosić przynajmniej raz na jakiś czas. Dlaczego? Dzięki zastosowaniu odpowiednich metod i środków, dywany i meble będą dłużej służyły, a powierzchnie nie będą się niszczyć. Kolejne próby z domowymi metodami i płynami dostępnymi w sklepach mogą osłabiać tkaniny. Poza tym i tak dają mizerny efekt. Czyszczenie tapicerki i dywanów powinno się zostawiać specjalistom – rezultaty pracy naszej ekipy sprzątającej na pewno pozytywnie Cię zaskoczą.

My wiemy jak wyprać dywan, jak przeprowadzić czyszczenie kanapy i narożników. Pranie tapicerek nie tylko zapewnia czystość, ale pozwala również usunąć kurz nawet z trudno dostępnych zakamarków. Poradzimy sobie nawet z największymi zestawami mebli wypoczynkowych i wykładzin. Podkreślamy również to, że nie utrudniamy codzienności klientom – zlecenia są wykonywane w odpowiednim czasie.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ TARGÓWEK

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Posiadamy doświadczenie, dlatego też podejmujemy się następujących prac: pranie i czyszczenie dywanów, pielęgnacja mebli wypoczynkowych.

Świadczymy usługi takie, jak czyszczenie narożnika, różnych rodzajów tapicerek, dywanów i wykładzin, pranie kanapy itp. Można nam zlecić kompleksowe zadania, jak i pojedyncze. Chętnie podejmuje się regularnej współpracy z klientami.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która inwestuje w sprzęty. Poza tym naszym pracownikom zapewniamy szkolenie. Dzięki temu wiedza oni, jak określić skład materiału i jak na tej podstawie dobrać metodę. Nasza ekipa jest dokładna, dba o detale i kieruje się wytycznymi klienta.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN TARGÓWEK

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, a nasi pracownicy są solidni. Umiemy się dopasować do potrzeb klienta – zarówno tego prywatnego, jak i firmowego. Można z nami nawiązać stałą współpracę – jesteśmy elastyczni.

Wiemy, jak prać dywan i tapicerkę wykonane z dowolnych materiałów. Dobieramy odpowiednie sprzęty, proszki i preparaty oraz techniki. Dbamy też o przygotowanie powierzchni – tylko to zapewnia odpowiednie efekty.

Usługi prania kanap, czyszczenia tapicerek i dywanów nie muszą być wcale drogie – świadczy o tym nasz cennik. Oferujemy rabaty i przewidujemy zniżki dla stałych klientów. Skorzystaj z naszej oferty i zaoszczędź swój czas.