>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Śródmieście

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Śródmieście

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ ŚRÓDMIEŚCIE

Dywany, wykładziny i tapicerki wymagają regularnego czyszczenia i prania i to nie tylko domowymi metodami. Nawet trzepanie dywanów i samodzielne pranie kanapy nie sprawi, że będą one wyglądać jak nowe. Istnieją jednak pewne sposoby, by przywrócić im świeżość i czystość. Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych i pranie wykładzin oraz dywanów sprawi, że efekty będzie można dostrzec natychmiast. Mało tego, wszystkie bakterie ukryte głęboko we włóknach również znikną.

Co wyróżnia naszą firmę? Podchodzimy poważnie do każdego zlecenia. Jesteśmy dokładni – stosujemy nowoczesne maszyny do prania dywanów oraz środki czyszczące dedykowane konkretnym tkaninom. Wszystko to wraz z dobraniem trafnej metody prania sprawia, że gwarantujemy skuteczność.

PRANIE DYWANÓW ŚRÓDMIEŚCIE

Profesjonalne pranie dywanów różni się od spryskania powierzchni pianką dostępną w sklepie. Mimo tego, że co rusz pojawiają się na półkach nowe proszki, to nie gwarantują one skuteczności. Efekt najczęściej rozczarowuje. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Jako doświadczona firma wiemy, że istotne jest przygotowanie powierzchni do właściwego prania. Dlatego też na początku wykonujemy trzepanie dywanu. Następnie sięgamy po maszyny piorące i płyny znanych marek. Działają one inaczej od standardowych preparatów. Gwarantują przyjemny zapach, a przy tym po praniu powierzchnia wygląda jak nowa. Wykonujemy czyszczenie wykładziny i dywanu w domu u klienta. Działamy dokładnie, ale też szybko. Podkreślamy, że nie tylko usuwamy zabrudzenia, ale też porządnie oczyścimy włókna i pozbędziemy się bakterii.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP ŚRÓDMIEŚCIE

Samodzielne pranie narożników i kanap to prawdziwa katorga. W końcu nie dość, że większość metod i preparatów jest nieskuteczna, to meble tego rodzaju są trudne do czyszczenia także ze względu na gabaryty. Właśnie dlatego zadanie to warto zlecać profesjonalistom.

Nasza firma wie, jak działać. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i działamy zgodnie z planem. Poradzimy sobie nie tylko z odświeżeniem materiału, ale też z usunięciem starych plam, które nie chcą schodzić. Mało tego, jesteśmy dokładni i szczegółowi – czyścimy każdy zakamarek mebla, a nie tylko to, co widoczne na pierwszy rzut oka. Podkreślamy, że pozbywamy się też bakterii obecnych w tkaninach. Czyszczenie narożników i innych mebli przeprowadzone przez specjalistów sprawia, że mebel nie tylko prezentuje się jak nowy, ale przy tym ma świeży zapach i dłużej służy.

Czyszczenie tapicerek z wyjątkowo delikatnych materiałów, pranie kanap skórzanych i materiałowych nie stanowi dla nas problemu. Nasz zespół przywiązuje szczególną wagę do tego, by dobrać odpowiednie metody i preparaty. Podejmując się tych prac samodzielnie, nie ma się pojęcia o takich rzeczach.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI ŚRÓDMIEŚCIE

Usuniemy nawet najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia i jesteśmy pewni, że klient będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Jesteśmy elastyczni we współpracy – umiemy dostosować się do wymagań.

Oferujemy pranie mebli tapicerowanych, pranie dywanów i wykładzin. Sprawimy, że będą one wyglądać jak nowe. Dzięki skrupulatności pozbędziemy się zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc i sprawimy, że powierzchnia będzie wyglądać jak nowa, a prócz tego będzie się ona charakteryzowała świeżym zapachem. Pranie tapicerki meblowej, czyszczenie dywanów i wykładzin należy wykonywać ostrożnie. My na wstępie określamy skład materiału i dopiero na tej podstawie sięgamy po właściwe proszki, płyny i sprzęty. Dzięki temu cały proces jest bezpieczny nawet dla najdelikatniejszej tkaniny.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI ŚRÓDMIEŚCIE

Czyszczenie tapicerki meblowej należy wykonywać regularnie i to nie tylko ze względu na zabrudzenia. Sporo osób zapomina, że codzienne użytkowanie kanap, foteli, krzeseł sprawia, że pojawiają się nie tylko zabrudzenia, ale we włóknach gromadzą się szkodliwe dla naszego zdrowia roztocza. Ich obecność utrudnia życie przede wszystkim alergikom. Mycie tapicerki domowymi metodami to czyszczenie tylko z wierzchu. Bakterie dalej pozostają. Właśnie dlatego czyszczenie kanapy czy też pranie narożnika powinno być wykonywane przez profesjonalistów.

W sklepach nie brakuje preparatów, a w sieci możemy znaleźć masę domowych sposobów, by przywrócić tapicerce świeży wygląd, niemniej efekty i tak są mizerne. Poza tym samodzielne eksperymentowanie z różnymi proszkami i sprzętami może się różnie zakończyć – ich działanie może być nieraz szkodliwe dla mebli i w efekcie jedynym ratunkiem będą usługi tapicerskie. Zlecając prace tego rodzaju ekspertom, ma się pewność, że pranie tapicerki meblowej przebiegnie dokładnie, ale i sprawnie.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI ŚRÓDMIEŚCIE

Czyszczenie kanap, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu to czynności, które należy wykonywać raz w roku. Dzięki temu meble będą nam po prostu dłużej służyły. Jak wiadomo, obecnie meble tapicerowane i wykładziny mają to do siebie, że stosunkowo szybko tracą swój idealny wygląd. Właśnie dlatego czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych wykonywane przez ekspertów jest tak ważne. Przetarcie powierzchni wilgotną szmatką i zastosowanie pianki niewiele zmieni.

Tylko profesjonalne firmy znają metody i posiadają sprzęty, które pielęgnują, czyszczą i piorą powierzchnie. Po wykonaniu tych czynność w pomieszczeniu wyczuwa się powiew świeżości. Czysty dywan i meble wypoczynkowe sprawiają, że pomieszczenie prezentuje się po prostu lepiej.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ ŚRÓDMIEŚCIE

Nasza firma wykonuje czyszczenie tapicerki, dywanów i pranie tych powierzchni w odpowiedni sposób, co wcale nie jest łatwe. Czyszczenie narożnika, kanapy, fotela wymaga dokładności nie tylko ze względu na zabrudzenia, ale i roztocza. Właśnie dlatego pranie tapicerek, podobnie jak czyszczenie wykładzin warto powierzyć ekspertom. Dobre sprzęty, preparaty i prawidłowo dobrana metoda gwarantują absolutną czystość. Zamów usługi ekspertów już teraz – nie czekaj do ostatniej chwili.

Nasza firma udowadnia, że pranie tapicerki, kanap, narożników, dywanów i wykładzin może być skuteczne, a przy tym szybko przebiegać. Klient nie będzie tracić długich godzin. Co oferujemy? Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące: pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie wykładzin i dywanów. Dopasujemy się do potrzeby klienta – podejmujemy się zarówno pojedynczych zleceń, jak też długofalowej współpracy. Współpracujemy z klientami prywatnymi, ale też z firmami.

Czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin to zadania, które wymagają dobrania odpowiednich środków i metod. My jesteśmy ekspertami profesjonalistami, którym można zaufać. Wywiążemy się z każdego zlecenia, nawet tego najtrudniejszego.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN ŚRÓDMIEŚCIE

Naszym pracownikom zapewniamy szkolenie już na wstępie. Dzięki temu wiedzą oni, jak dobrze wykonywać swoją pracę. Stosowanie odpowiednich środków, sprzętu i dobranie skutecznej techniki czyszczenia i prania jest kluczowe.

Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Jesteśmy elastyczni. Zlecone nam prace są wykonywane szybko i skutecznie. Nie zakłócamy spokoju klientów. Do zleceń podchodzimy z zaangażowaniem. Można nam powierzyć pojedyncze prace – jak np. pranie kanapy, jak i kompleksową – jak np. wyczyszczenie mebli tapicerowanych i dywanów w całym domu. Pranie tapicerek, dywanów i wykładzin gwarantuje idealny efekt.

Jako eksperci śledzimy wszystkie nowości z zakresu profesjonalnych sprzętów piorących, środków czyszczących, wybawiających plamy itd. Zanim użyjemy ich u klienta, starannie sprawdzamy każdy preparat. Wiemy, jak prać dywan i tapicerkę meblową z każdego materiału. Płyny i sprzęty oraz metody prania są dobierane pod daną tkaninę.

Nasza oferta na pranie dywanu, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli jest korzystna. Proponujemy różne zniżki i promocje, a przy tym gwarantujemy uzyskanie odpowiedniego efektu. Profesjonalne usługi procentują i sprawiają, że mebel przetrwa w idealnym stanie. Z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania klientów.