>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Żoliborz

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Żoliborz

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ ŻOLIBORZ

Tapicerka meblowa, dywany i wykładziny to te elementy wystroju wnętrz, które brudzą się najczęściej. Pozbycie się uciążliwych plam wcale nie jest łatwe, a pozostawienie ich kłóci się z estetyką – w końcu bardzo brudny dywan jest jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwraca się uwagę, wchodząc do danego pomieszczenia. Istnieje jednak na to sposób – profesjonalne czyszczenie kanap, pranie narożników, czy też trzepanie dywanów sprawiają, że dane powierzchnie wyglądają jak nowe. Takiego efektu nie da się osiągnąć samodzielnie.

Nasza firma oferuje usługi takie, jak: czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy posiadają odpowiednie sprzęty i preparaty – najwyższej jakości maszyny do prania dywanów, preparaty oraz technika to gwarancja, że każdy klient będzie zadowolony ze współpracy z nami. Wytyczne osoby zlecającej nam pracę są dla nas najważniejsze i to właśnie nimi się kierujemy. Podczas wykonywania prac dobieramy odpowiednie metody – doskonale orientujemy się w sposobach, jak wyprać tapicerkę, jak wykonać czyszczenie parowe kanapy i jak przeprowadzić pranie dywanu w domu.

PRANIE DYWANÓW ŻOLIBORZ

Czysty dywan to podstawa każdego zadbanego domu. Niestety po kilku miesiącach pojawiają się na nim zabrudzenia, z którymi ciężko walczyć domowymi metodami. Po wykonaniu samodzielnej pracy jesteśmy zaskoczeni, że nasza ciężka praca nie przyniosła pożądanych efektów. Tylko sprzątanie profesjonalne daje odpowiedni rezultat.

Nasza firma podchodzi do każdego zlecenia poważnie – maszyny do prania dywanów, najlepsze i sprawdzone preparaty czyszczące sprawiają, że po prostu perfekcyjna czystość jest możliwa do uzyskania. Jeśli zastanawiasz się, czym prać dywan i jak zabrać się za czyszczenie wykładziny, to my znamy odpowiedź. Przed praniem wykonywane jest trzepanie dywanu, co daje pewność, że jest on odpowiednio przygotowany do dalszych czynności.

Dobranie metod, sprzętów i środków czyszczących nie stanowi dla nas problemu. Po wykonanej przez nas pracy powierzchnia wygląda jak nowa. Wyczyszczony dywan, czy też wykładzina nie tylko ładnie się prezentują, ale też charakteryzuje się świeżym zapachem.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP ŻOLIBORZ

Jeśli Twoje meble wypoczynkowe wymagają odświeżenia, to przychodzimy z pomocą. Zakurzona, poplamiona kanapa, czyszczenie narożnika, zabrudzony fotel? Poradzimy sobie ze wszystkim i przywrócimy czystość. Dbamy o detale – dotrzemy z każdy zakamarek, nawet ten niewidoczny. Taka dbałość o zestaw wypoczynkowy sprawi, że po prostu będzie nam on dłużej służyć.

Zawsze dobieramy odpowiednie środki i sprzęty, dlatego mebel po czyszczeniu prezentuje się jak nowy. Wypierzemy każdy rodzaj materiału, nawet ten najdelikatniejszy. Czyszczenie skórzanej tapicerki także nie jest dla nawet problemem. Podkreślamy, że regularne czyszczenie i pranie tapicerek wykonane przez profesjonalistów jest niezbędne – tylko w ten sposób można pozbyć się nagromadzonych bakterii.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI ŻOLIBORZ

Poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, a nasze sprzęty i preparaty sprawią, że dotarcie nawet w trudno dostępne miejsce nie będzie problemem. Co ważne – wyprana powierzchnia posiada przyjemny i niedrażniący zapach.

Zanim zabierzemy się do głównej czynności, określamy materiał, jego skład i dopiero na tej podstawie dobieramy odpowiednie preparaty, sprzęty i metody. Pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów powinno być nie tylko skuteczne, ale także i bezpieczne, by nie zaszkodzić danym powierzchniom.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI ŻOLIBORZ

Czyszczenie tapicerki meblowej jest uciążliwe, ale niestety trzeba je co jakiś czas regularnie wykonywać. Jak wiadomo, wszyscy lubimy relaksować się na kanapach, narożnikach i fotelach. Regularnie użytkowane zestawy wypoczynkowe po prostu się brudzą.

Nie chodzi tu jedynie o uciążliwe plamy, ale również o roztocza i inne drobnoustroje, których nie widać gołym okiem. Są one niezwykle uciążliwe dla alergików, ale nie tylko. Mycie tapicerki domowymi sposobami nie pomaga usunąć bakterii, nawet gdy sięgamy po bardzo dobre preparaty. Mało tego, możemy uszkodzić tkaninę, jeśli nie wiemy czym i jak ją czyścić.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI ŻOLIBORZ

Regularne czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu to czynności obowiązkowe. Mimo tego, że często odkłada się je w nieskończoność, to warto zmienić przyzwyczajenia. Dlaczego? Otóż meble tapicerowane i wykładziny po prostu szybko się brudzą. Odpowiedzi na pytania, czym wyprać dywan, jak przeprowadzić czyszczenie narożników czy też czyszczenie tapicerek wcale nie są proste. Na rynku co prawda istnieje mnóstwo płynów, pianek i proszków, ale i tak nie za bardzo pomagają.

Czyszczenie tapicerki nie powinno być wykonywane dopiero wówczas, gdy plamy są już bardzo widoczne. Warto sobie również uświadomić, jaka ilość zanieczyszczeń gromadzi się w materiałach i szczelinach, powodując alergie, a nawet infekcje. Wszystko to sprawia, że najlepszą opcją jest po prostu zamówienie profesjonalnej ekipy. Pranie tapicerek przez doświadczoną firmę sprawia, że meble nie tylko wyglądają ja nowe, ale po prostu są odświeżone i wolne od groźnych bakterii.

Pamiętajmy, że profesjonalne pranie kanapy, tapicerki oraz czyszczenie wykładzin i dywanów powinno być wykonywane przynajmniej raz w roku. My wszystkie te czynności starannie planujemy. Klient na pewno będzie zachwycony.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ ŻOLIBORZ

Proponowana przez nas oferta na pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów jest korzystna dla klientów i zapewnia mnóstwo korzyści.

Oferujemy kompleksowe usługi. Pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie wykładzin, dywanów – to tylko część dostępnych opcji. Jesteśmy w stanie podjąć się ogromnych zleceń, jak i tych pojedynczych. Poradzimy sobie ze wszystkimi zabrudzeniami – nawet z tymi, z pozoru niemożliwymi do usunięcia. Podkreślamy, że czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin wykonujemy zarówno w domach i w biurach.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy dbają o każdy aspekt umowy i wykonania zadania. Chcemy nawiązywać stałą, długofalową współpracę. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Dowodem na to, jak poważnie podchodzimy do swojej pracy, jest fakt, że pracownikom zapewniamy szkolenie, po którym wiedzą oni, po jakie środki czyszczące i sprzęty sięgać oraz jak dobierać odpowiednią technikę. Czyszczenie i pranie wykonujemy dokładnie, ale też sprawnie i dyskretnie, by nie przeszkadzać w codziennych obowiązkach.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN ŻOLIBORZ

Oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości. Jak już zostało wspomniane, wymagania klienta i zadowolenie z efektu końcowego są naszym priorytetem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. W pracy jesteśmy dokładni, co jest podstawą, wykonując czyszczenie dywanu i pranie kanap. Tylko poprzez solidność można osiągnąć odpowiedni efekt.

Znamy odpowiedzi na pytania, jak prać dywan i dowolną tapicerkę meblową w taki sposób, by efekt zachwycał. Wiemy, czym wyprać kanapę, jak wyprać dywan i poradzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami. Wbrew pozorom różne sprzęty, preparaty i techniki bardzo się od siebie różnią. My określamy rodzaj materiału, by dobrać bezpieczne i skutecznie środki. Dostosujemy się do klienta także pod kątem grafiku, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Pranie tapicerki wymaga sporo czasu i zachodu – robiąc to samodzielnie, nie mamy pewności, czy wszystko się uda. W przeważającej ilości przypadków powierzchnia nie jest czysta nawet z wierzchu. Zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z naszych usług, zwłaszcza że gwarantujemy korzystne ceny i wiele promocji. Profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli na pewno przedłuży ich żywot i co ważne – jest to tańsze niż usługi tapicerskie – a specjaliści na pewno nawet najbardziej zabrudzoną powierzchnię doprowadzą do nienagannej czystości.