>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Bielany

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Bielany

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ BIELANY

Meble wypoczynkowe, dywany, wykładziny – wszystkie te elementy nadają pomieszczeniu przytulnego charakteru i zachęcają do odpoczynku. Niestety, dłuższy czas użytkowania sprawia, że tapicerka meblowa bywa zaplamiona, a bardzo brudny dywan kłoci się z estetyką pomieszczenia. Czyszczenie kanap, pranie narożników, czy też trzepanie dywanów to czynności, które nieraz staramy się wykonać samodzielnie, a nawet kupujemy preparaty i sprzęty, takie jak np. maszyny do prania dywanów, niemniej efekty są raczej mierne.

Właśnie dlatego warto zlecić to zadanie ekspertom. Nasza firma świadczy usługi takie jak czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem zawodowym. Podchodzimy odpowiedzialnie do każdej zleconej nam pracy i kierujemy się wytycznymi klienta. Wiemy jak wyprać tapicerkę, jak wykonać czyszczenie parowe kanapy i jak przeprowadzić pranie dywanów w domu. Efekty naszej pracy są widoczne gołym okiem – wyczyszczona przez nas powierzchnia wygląda jak nowa.

PRANIE DYWANÓW BIELANY

Czysty dywan sprawia, że pomieszczenie prezentuje się estetycznie i ładnie. Sprzątanie specjalistycznymi sprzętami i płynami gwarantuje wyjątkowe efekty, których samodzielnie nie jesteśmy w stanie osiągnąć. Nasza firma podchodzi do każdego zlecenia profesjonalnie. Posiadamy maszyny do prania dywanów gwarantujące perfekcyjną czystość. Wiemy też, czym prać dywan i jak zabrać się za czyszczenie wykładziny nawet tej wykonanej z najbardziej delikatnej tkaniny.

Nasi pracownicy na wstępie dobierają odpowiednią metodę i preparaty. Przed praniem wykonywane jest trzepanie dywanu. Dzięki temu dana powierzchnia jest odpowiednio przygotowana na kolejne czynności. Po skończonej pracy powierzchnia wygląda jak nowa. Wyczyszczony przez nas dywan, czy też wykładzina, charakteryzuje się świeżym zapachem.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP BIELANY

Jeśli Twoje meble wypoczynkowe posiadają uciążliwe plamy, zanieczyszczenia lub też po prostu są zakurzone, to nasza firma przychodzi z pomocą. Wiemy, jak wyprać kanapę i jak przeprowadzić czyszczenie narożnika. Wielkość mebla nie ma znaczenia. Podejmiemy się każdego zadania i przywrócimy czystość nawet najbardziej zabrudzonych meblom. Wykonując prace, dbamy o każdy detal, docieramy w każdy zakamarek i pozbywamy się każdego zanieczyszczenia. Dzięki temu zestawy wypoczynkowe będą nam po prostu dłużej służyć.

Sięgamy po odpowiedni środek do prania kanapy, dzięki czemu prezentuje się ona jak nowa. Wiemy, jak wyprać dowolny rodzaj tapicerki, nawet ten najdelikatniejszy. Czyszczenie skórzanej tapicerki także nie stanowi dla nas problemu. Zawsze powtarzamy klientom, że nawet wówczas, gdy materiały obiciowe są czyste z wierzchu, to wewnątrz gromadzą się bakterie. Właśnie dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie i pranie tapicerek, które wykonają profesjonaliści.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI BIELANY

Stosujemy najlepszej jakości preparaty, które są skuteczne i bezpieczne oraz profesjonalne, zaawansowane sprzęty. Poradzą sobie one nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami i dotrą w każde miejsce, nawet to trudno dostępne. Po praniu powierzchnia posiada świeży zapach.

Przed zabraniem się do pracy określamy, z jakich materiałów wykonana jest dana powierzchnia i na tej podstawie dobieramy odpowiednie preparaty, sprzęty i metody. Klient ma pewność, że pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów jest wykonywane w sposób skuteczny, ale i bezpieczny dla tkaniny. Jesteśmy pewni, że efekt pracy przejdzie oczekiwania.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI BIELANY

Meble tapicerowane są praktycznie niezbędne zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i firmowych. Bez nich ciężko wyobrazić sobie odpoczynek i relaks. Niestety, materiały, którymi są obite, wymagają regularnego odświeżania.

Czyszczenie tapicerki meblowej oraz jej pranie jest niezbędne. Dlaczego? Jak wszyscy wiemy, w pewnym momencie stają się one po prostu brudne i pojawiają się na nich uciążliwe plamy, a poza tym w ich wnętrzach skrywają się kurz, roztocza i bakterie. Nie widać ich gołym okiem, ale powodują alergie, a nieraz nawet infekcje górnych dróg oddechowych. Mycie tapicerki domowymi sposobami nie przynosi efektów, a co więcej, może ją uszkodzić, jeżeli nie wiemy, jakich preparatów użyć.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI BIELANY

Regularne czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu powinno być wykonywane regularnie z wielu względów. Meble tapicerowane i wykładziny brudzą się często. Sporo osób zastanawia się czym wyprać dywan, jak przeprowadzić czyszczenie narożników czy też czyszczenie tapicerek. Po zakupieniu różnych preparatów zabierają się za to zadanie, jednak na końcu są rozczarowani efektem. Mało tego, czyszczenie tapicerki przeprowadzają dopiero wówczas, gdy plamy są już bardzo widoczne.

Tymczasem prócz widocznych zanieczyszczeń, kurz i roztocza gromadzą się wewnątrz, w szczelinach i w tkaninach, powodując uczulenia i infekcje, które alergicy dotkliwie odczuwają. Właśnie dlatego dobrze jest regularnie korzystać z pomocy ekspertów. Pranie tapicerek odpowiednimi sprzętami sprawia, że meble wyglądają ja nowe, a bakterie przestają być groźne. Podobnie sprawa wygląda w przypadku dywanów.

Czyszczenie tapicerki meblowej i pranie dywanów wykonane przez ekspertów to gwarancja perfekcyjnej czystości wewnątrz i na zewnątrz mebli. Z tego względu warto zamówić profesjonalne pranie kanapy, tapicerki oraz czyszczenie wykładzin i dywanów raz w roku.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ BIELANY

Nasza oferta na pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów jest atrakcyjna z wielu powodów. Oferujemy szeroki zakres usług. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie dywanu – to zaledwie część prac, jakich się podejmujemy. Przyjmujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i stałe. Czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin wykonujemy w domach i w biurach. Poradzimy sobie ze wszystkimi plamami, które są z pozoru niemożliwe do usunięcia.

Nasza firma dba o to, by zawierana umowa była dopracowana pod każdym względem. Staramy się nawiązywać długotrwałą współpracę. Naszym pracownikom zapewniamy profesjonalne szkolenie, dzięki czemu wiedzą oni, po jakie środki czyszczące i sprzęty sięgać. Zlecone prace są wykonywane dokładnie, a zarazem sprawnie. Działamy dyskretnie i nie przeszkadzamy klientom w codziennych obowiązkach.

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Wymagania klienta i zadowolenie z efektu końcowego są dla nas priorytetem. Staramy się spełniać oczekiwania. Cechuje nas dokładność i precyzja. Wiemy, jak wykonać czyszczenie dywanu i pranie kanap. Jesteśmy elastyczną firmą, która dopasuje się do wytycznych.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN BIELANY

Wiemy, jak prać dywan i dowolną tapicerkę meblową w szybki sposób. Przywiązujemy wagę do tego, by dobrać odpowiednią technikę. Orientujemy się w kwestiach typu: czym wyprać kanapę, jak wyprać dywan i poradzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami. W tym celu określamy rodzaj tkaniny, rozprowadzamy bezpieczne i skutecznie środki. Plamy likwidowane są przez nowoczesny sprzęt. Cały proces nie trwa długo. Dopasujemy się również do grafiku klienta.

Samodzielne pranie tapicerki wymaga sporo pracy i odpowiednich sprzętów. Nawet fachowe płyny i piany nie dają odpowiedniego efektu. Bardziej opłacalne będzie wynajęcie naszej ekipy. Warto zwrócić uwagę także na korzystne ceny i promocje oferowane przez naszą firmę. Profesjonalne pranie i czyszczenie mebli jest znacznie tańsze niż usługi tapicerskie – a specjaliści na pewno nawet najbardziej zabrudzoną powierzchnię doprowadzą do nienagannej czystości.

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów i tapicerki meblowej. Wyczyścimy każdy dywan i mebel bez względu na jego wymiary – fotele, krzesła, kanapa wersalka, sofa, czy też narożnik – dla nas nie ma to znaczenia. Możesz nam zlecić pranie pojedynczego egzemplarza, jak i kilku. Wykonana przez nas usługa czyszczenie dywanów i pranie kanap na pewno spełni Twoje oczekiwania.