>

ExClean - Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin

PRANIE DYWANÓW WARSZAWA

Mimo zmieniających się trendów w wystroju wnętrz, dywany i wykładziny pozostają na czasie. W końcu sprawiają one, że pomieszczenie staje się przytulne, ciepłe, a poza tym takie dodatki po prostu zdobią podłogi. Niestety, po jakimś czasie przestają one wyglądać tak dobrze, jak na początku. Sporo osób zapomina, że trzepanie dywanów i dokładne czyszczenie, czy też pranie powinno być wykonywane regularnie.

W końcu bez względu na to, z jaką tkaniną mamy do czynienia, wykładzina lub dywan z czasem tracą świeżość i blask, a brud, plamy i nieprzyjemny zapach zaczynają nam coraz bardziej doskwierać. Prócz tego nie można pominąć faktu, że we włóknach gromadzą się roztocza, które powodują różne dolegliwości zdrowotne. Istnieją jednak skuteczne sposoby na to, by sobie skutecznie poradzić z zanieczyszczeniami oraz by pozbywać się bakterii.

PRANIE DYWANÓW WARSZAWA

Brudne dywany i wykładziny od razu rzucają się w oczy i sprawiają, że pomieszczenie wygląda nieestetycznie. Mało tego, kryjące się we wnętrzach materiałów drobnoustroje mogą być przyczyną alergii i chorób. Prócz tego jakość powietrza w danym pomieszczeniu po prostu się pogarsza. Tymczasem niewiele osób zwraca uwagę na to, by regularnie zamawiać profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów.

Samodzielne czyszczenie wykładzin i dywanów ciężko wykonać, a dodatkowo skuteczność takiej pracy i tak jest znikoma. Niektórych plam, także tych po zwierzętach nie da się usunąć, używając standardowych, dostępnych w sklepach, środków czyszczących. Mało tego, nawet przy zachowaniu dokładności, nie da się pozbyć bakterii z wnętrza dywanów. Właśnie dlatego lepiej zostawić profesjonalistom takie zadania. Nasza firma wie jak i czym prać dywan oraz wykładzinę. Koszt usługi nie jest wygórowany, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania.

CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN WARSZAWA

Posiadając w domu dywany, odkurzamy je regularnie. Niestety, to nie wystarcza. Przynajmniej dwa razy w roku powinno się je również wyprać. Dlaczego? Otóż dywany trzeba prać, bo się brudzą, nawet jeśli z wierzchu tego nie widzimy. Warto zauważyć, że wszystkie tekstylia w domu pierzemy. Dywany nie powinny być tutaj wyjątkiem. Co więcej, te elementy wyposażenia nie są szczególnie często wymieniane.

Nawet jeśli wydaje nam się, że dywan jest czysty po odkurzeniu, to warto pamiętać o praniu. Wystarczy tu wspomnieć, że zabrudzenia i drobnoustroje gromadzą się głęboko we włóknach dywanów. Jak wszyscy wiemy, szkodzą one wszystkim i są gorsze niż plamy widoczne gołym okiem. Bakterie rozwijające się we wnętrzach dywanów szkodzą, powodując np. alergie. Są one również niebezpieczne dla małych dzieci.

Jeśli dywan lub wykładzina przez lata nie były poddawane praniu, to strach pomyśleć, co znajduje się w ich wnętrzach. Oprócz tych względów warto zwrócić tu uwagę również na estetykę. Dywan wyprany przez ekspertów za pomocą specjalistycznych maszyn i środków czyszczących wygląda jak ten, który niedawno został zakupiony. Nieraz dopiero po wypraniu zauważa się różnicę.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

PRANIE DYWANÓW

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

SAMODZIELNE CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN WARSZAWA

Zanim skorzystasz z usług profesjonalistów, możesz spróbować sam doprowadzić wykładzinę do porządku. Jak samodzielnie wyprać dywan? Na wstępie należy do dokładnie wyczyścić i wytrzepać. Jak wiadomo, kurz wnika głęboko we włosie każdego dywanu. Właśnie dlatego wytrzepanie jest tak ważne, jeszcze zanim przejdziemy do prania. Prócz tego z wnętrza można pozbyć się całego piasku, pyłu i sierści zwierząt.

Kiedy dywan jest już wytrzepany i dokładnie odkurzony, to należy wybawić wszelkie plamy, co jest wymagające i należy na to poświęcić sporo czasu. Na rynku dostępne są konkretne i silne środki, czyli np. odplamiacze, które świetnie poradzą sobie z tym problemem. Warto jednak podkreślić, że należy je stosować z umiarem. Zanim wyczyścimy nimi całą powierzchnię, to wypróbujmy działanie na niewielkim kawałku, który jest niewidoczny. Jest to szczególnie ważne w przypadku dywanów z delikatnych materiałów.

Odczekajmy kilkanaście minut. Jeśli po tym czasie nic się nie dzieje, to przystępujemy do dalszych czynności, czyli do wybawiania plam. W tym celu przyciskamy szmatkę z odplamiaczem do danego miejsca. Niektóre płyny można też nanieść bezpośrednio na plamę, ale najpierw należy się upewnić, czy to bezpieczne.

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

Sprzątanie specjalistycznymi sprzętami i płynami najwyższej jakości gwarantuje wysoką skuteczność, a ponadto sprawia, że dana powierzchnia wygląda jak nowa. Pomieszczenie, w którym dywany zostały dokładnie wyczyszczone, prezentuje się czyściej i przyjemniej się w nim odpoczywa.

Nasi pracownicy na wstępie dobierają odpowiednią metodę. Przed zabraniem się do pracy wykonywane jest trzepanie dywanu. W ten sposób przygotowujemy daną powierzchnię. Stosujemy najlepszej jakości sprzęty i środki piorące. W połączeniu z odpowiednią techniką potrafią one zdziałać cuda. Podkreślamy, że mimo tego, że środki, z których korzystamy, działają na każde zanieczyszczenie, to są one całkowicie bezpieczne. Profesjonalne maszyny do prania dywanów sprawiają, że wyczyszczona powierzchnia wygląda jak nowa. Podkreślamy, że czysty dywan charakteryzuje się odpowiednim, świeżym zapachem.

ILE KOSZTUJE CZYSZCZENIE DYWANÓW

Koszt czyszczenia dywanów jest uzależniony od kilku czynników. Istotne są wymiary, rodzaj dywanu i stopień zanieczyszczenia. Cena jest naliczana w oparciu o metr kwadratowy powierzchni do wyczyszczenia. Istotny jest też materiał, z jakiego jest wykonany dywan. Z niektórych tkanin plamy schodzą bezproblemowo, z innych zaś niekoniecznie.

Poza tym bardzo brudny dywan ciężej doprowadzić do porządku. Usuwanie uciążliwych plam może czasem skutkować naliczeniem dodatkowej opłaty. Innymi usługami, których się podejmujemy, są dezynfekcja, usuwanie sierści czy też pozbywanie się uciążliwych zapachów. Co ważne, dywany można również zabezpieczyć przed wilgocią i plamami.

PRANIE DYWANÓW AKRYLOWYCH, WEŁNIANYCH, SHAGGY

Koszt czyszczenia dywanów jest uzależniony od kilku czynników. Istotne są wymiary, rodzaj dywanu i stopień zanieczyszczenia. Cena jest naliczana w oparciu o metr kwadratowy powierzchni do wyczyszczenia. Istotny jest też materiał, z jakiego jest wykonany dywan. Z niektórych tkanin plamy schodzą bezproblemowo, z innych zaś niekoniecznie. Poza tym bardzo brudny dywan ciężej doprowadzić do porządku. Usuwanie uciążliwych plam może czasem skutkować naliczeniem dodatkowej opłaty. Innymi usługami, których się podejmujemy, są dezynfekcja, usuwanie sierści czy też pozbywanie się uciążliwych zapachów. Co ważne, dywany można również zabezpieczyć przed wilgocią i plamami.

SKUTECZNE PRANIE DYWANÓW

Należy podkreślić, że ceny za profesjonalne pranie dywanów i wykładzin nie są wygórowane. Warto zatrudnić do tego zadania ekspertów, którzy wiedzą, jak wyczyścić dywan na sucho, ale też jak zabrać się za pranie poszczególnych materiałów. Nasza firma korzysta z bezpiecznych i ekologicznych preparatów pozostawiających przyjemny zapach. Nowoczesne sprzęty sprawiają, że wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo. Jako profesjonaliści wiemy, czym wyprać dywan, nawet ten najdroższy, wykonany z wyjątkowo delikatnych materiałów. Dywany po praniu są czyste, ale mają też przyjemny zapach. Poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, nawet tym z pozoru niemożliwym do usunięcia.

CZY PRANIE DYWANÓW JEST BEZPIECZNE?

Czyszczenie wykładzin to pracochłonna czynność, która wymaga dobrania odpowiedniej metody. Jest to niezwykle istotne, gdyż standardowe sposoby po prostu się nie sprawdzają. Po wypraniu jej profesjonalnym sprzętem i zastosowaniu środków czyszczących powierzchnia prezentuje się jak nowa, a do tego posiada świeży zapach. Jako profesjonaliści, dobieramy odpowiednie sprzęty do zleconego nam zadania.

Pracujemy dokładnie, sprawnie i z zaangażowaniem. Jesteśmy pewni, że każdy Klient będzie zadowolony z efektu, jaki uda nam się uzyskać. Bez względu na to, z jakiego materiału jest wykonana wykładzina, przywrócimy jej odpowiedni wygląd. Pierzemy zarówno najwyższej jakości wykładziny, jak i te standardowe.

Dzięki doświadczeniu wiemy, kiedy możemy zastosować poszczególne metody. Wykładziny w przeciwieństwie do dywanów, są na ogół na stale przytwierdzone do podłogi, a tym samym nie można ich wytrzepać. Z tego też względu należy dokładnie je przygotować do prania i pozbyć się kurzu, piachu i sierści nawet tych, najgłębiej ukrytych.

PROFESJONALNA FIRMA PIORĄCA DYWANY I WYKŁADZINY W WARSZAWIE

Czyszczenie wykładzin jest czasochłonne. Nieraz mamy do czynienia z plamami, których do tej pory nie dało się wybawić choćby w minimalnym stopniu. Sięgając po profesjonalny sprzęt i środki czyszczące, jesteśmy w stanie pozbyć się tych zabrudzeń. Prace tego rodzaju wymagają również dokładności. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie i wiedzą, jak się zabrać do usuwania nieczystości i sprawić, by wykładzina po praniu wyglądała jak nowa. Należy podkreślić, że po profesjonalnym praniu zostają usunięte również bakterie z wnętrza, co jest bardzo ważne.

Czyszczenie wykładziny i dywanów to zajęcie dla profesjonalistów. Zaufaj naszej firmie, a na pewno efekt Cię zachwyci. Posiadamy odpowiednie sprzęty i preparaty gwarantujące nie tylko dokładność, ale też pozbycie się roztoczy i świeży zapach, co jest szczególnie istotne. Mimo silnego działania poszczególnych środków czyszczących pranie dywanów w domu, którego się podejmujemy, jest wykonywane w sposób bezpieczny dla mieszkańców. Środki używane do wszystkich czynności opierają się na sprawdzonych składnikach. Każda maszyna do prania dywanów, którą dysponujemy, to sprzęt najwyższej jakości od renomowanego producenta. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że nasi pracownicy posiadają doświadczenie zawodowe i są po odpowiednich szkoleniach.

Wiemy, jak wyprać dywan bez względu na to, z jakiego materiału jest wykonany. Nawet pranie wykładziny z najdelikatniejszym włosiem nie stanowi dla nas problemu. Doprowadzimy do ładu najbardziej zniszczone i zabrudzone powierzchnie, pozbędziemy się plam, które są odporne na wszystkie płyny. Dobieramy odpowiednią metodę prania. Efekt końcowy zawsze zachwyca klienta. Wyprane dywany wyglądają jak nowe.