>

NASZA FIRMA

Czyste pomieszczenia sprawiają, że przyjemniej się w nich odpoczywa i relaksuje. Niestety, nie wszystkie prace porządkowe jest się w stanie wykonać samodzielnie. Właśnie dlatego przychodzimy z pomocą! Nasza firma świadczy usługi profesjonalnego prania dywanów, wykładzin, kanap i narożników. Brudne tapicerki, głęboko ukryty kurz, plamy nie do usunięcia, czy też po prostu dłuższy czas użytkowania – wszystko to wpływa na wygląd mebli i dywanów, ale nie tylko. We włóknach znajdują się bakterie i roztocza, które powodują alergie i inne dolegliwości. Właśnie dlatego tak ważne jest dokładne czyszczenie wszelkich tapicerek w domu.

Jeszcze przed zabraniem się do pracy orientujemy się, z jakich materiałów wykonana jest dana powierzchnia i na tej podstawie dobieramy odpowiednie preparaty i sprzęty – Klient może być spokojny – czyszczenie jest bezpieczne. Po praniu wykładziny, dywany, kanapy, czy też narożniki prezentują się jak nowe.

FIRMA EXCLEAN

Profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i narożników jest wykonywane przy zastosowaniu wysokiej jakości sprzętów, które dotrą w każde trudno dostępne miejsce. Korzystamy ze specjalistycznych środków czyszczących – pozwalają one pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, a przy tym są całkowicie bezpieczne i charakteryzują się neutralnym zapachem. Nasza ekipa czyszcząca dywany i kanapy to osoby z doświadczeniem, które wiedzą, jak dokładnie wykonać wszystkie czynności i sprawić, by czyszczona powierzchnia wyglądała jak nowa.

Potrzebujesz firmy piorącej tapicerkę meblową?

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się praniem tapicerki meblowej, praniem dywanów i wykładzin to dzwoń śmiało. Pomożemy.