>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Praga Północ

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Praga Północ

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ PRAGA PÓŁNOC

Pranie dywanów, wykładzin i czyszczenie tapicerki meblowej to usługi, z których korzysta coraz więcej osób. W końcu bez względu na to, jak bardzo jesteśmy ostrożni, w pewnym momencie i tak pojawiają się trudne do wybawienia plamy i zabrudzenia. Prócz tego, im dłużej użytkujemy meble, czy też dywany, tym gorzej one wyglądają.

Istnieją jednak sposoby na przywrócenie im odpowiedniego wyglądu. Profesjonalne czyszczenie kanapy i wykładzin sprawi, że zostanie im przywrócona czystość, ale też przyjemny, świeży zapach. Posługując się nawet najlepszymi preparatami, dostępnymi na sklepowych półkach, nie jesteśmy w stanie osiągnąć takiego efektu.

Nasza firma, oferując usługi takie, jak: pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów, stawia na najwyższą jakość i dokładność. Właśnie dlatego posługuje się sprzętem renomowanych marek oraz preparatami zapewniającymi skuteczność. Poszczególne środki czyszczące i wybawiające plamy są bezpieczne dla każdej tkaniny, w tym również dla tej bardziej delikatnej. Specjalne maszyny do prania dywanów sprawią, że każdy dywan będzie wyglądał niemalże jak w dniu zakupu.

PRANIE DYWANÓW PRAGA PÓŁNOC

Czysty dywan odświeża pomieszczenie i jest czymś, co od razu rzuca się w oczy. Aby uzyskać taki efekt, niezbędne jest regularne czyszczenie i pranie. W końcu każdego dnia chodzimy po nim setki razy. Z zabrudzeniami ciężko walczyć zwykłymi, domowymi metodami. Nawet, sięgając po różnego rodzaju pianki i proszki, ciężka praca nie przynosi pożądanych rezultatów. Zupełnie inaczej sprawa wygląda, jeśli zdecydujemy się skorzystać oferowanej przez nas usługi profesjonalne pranie dywanów. Nasi pracownicy wykonają to zadanie z należytą starannością.

Posiadamy na wyposażeniu maszyny do prania dywanów i sprawdzone preparaty czyszczące. Perfekcyjna czystość jest możliwa do uzyskania w przypadku każdej powierzchni. My wiemy jak i czym prać dywan i jak należy przeprowadzać czyszczenie wykładziny. Przed praniem przeprowadzane jest trzepanie dywanu, co pozwala odpowiednio przygotować daną powierzchnię. W przypadku wykładziny sprawa wygląda nieco inaczej. Dobranie metod, sprzętów i środków czyszczących jest uzależnione od tego, jaki jest skład tkaniny. Po czynnościach wykonanych przez naszych pracowników wykładzina i dywan wyglądają jak nowe. Na uwagę zasługuje również to, że pojawia się zapach świeżości.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP PRAGA PÓŁNOC

Meble wypoczynkowe wymagają odświeżenia co jakiś czas. Nasza firma wykona to zadanie szybko i profesjonalnie. Zadbamy o detale, a dzięki profesjonalnym sprzętom dotrzemy nawet w zakamarki. Dzięki temu usuniemy każde zabrudzenie. Regularne czyszczenie narożnika, kanapy, foteli zapewni im ładny wygląd i odświeżenie. Poradzimy sobie nawet z najgorszymi plamami i zabrudzeniami.

Doprowadzimy do porządku meble, które nie były poddawane profesjonalnemu praniu przez lata. Do każdej powierzchni dobieramy właściwe preparaty i odpowiednią metodę. To jest w stanie zapewnić perfekcyjną czystość i sprawić, że mebel będzie się prezentował jak nowy. Wiemy, jak wyczyścić skórzaną tapicerkę, czy też niezwykle delikatną. Pranie tapicerki meblowej przeprowadzamy dokładnie, dzięki czemu pozbywamy się również nagromadzonych w środku bakterii. Samodzielne czyszczenie nie jest w stanie zapewnić takich efektów. Jesteśmy pewni, że każda osoba będzie zadowolona ze współpracy z naszą firmą.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI PRAGA PÓŁNOC

Jesteśmy pewni, że każdy klient będzie zadowolony ze współpracy z nami. Gwarantujemy elastyczność – jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań pod każdym względem. Wyróżniamy się tym, że przykładamy szczególną wagę do dobrania odpowiednich technik czyszczenia. Wiemy, jak wykonać czyszczenie tapicerki metodą parową, jak dokładnie przeprowadzić pranie wykładzin i dywanów u klienta w domu.

Nawet jeżeli myślisz, że Twoje meble są w takim stanie, że tylko usługi tapicerskie są w stanie im pomóc, to my udowodnimy, że to nieprawda. Poradzimy sobie nawet z plamami, które są z pozoru niemożliwe do usunięcia. Nasze maszyny są w stanie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, w których nagromadzona jest masa kurzu i bakterii. Usunięcie ich jest niezwykle istotne dla zdrowia. Roztocza powodują alergie, a nieraz nawet mogą być przyczyn infekcji, zwłaszcza w przypadku alergików. Wyczyszczona i wyprana przez nas powierzchnia ma przyjemny, świeży zapach.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI PRAGA PÓŁNOC

Osoby pracujące w naszej firmie wiedzą, jak zabrać się do wszystkich czynności. Określenie składu materiału pozwala dobrać odpowiedni preparat i sprzęt. Klient może być pewny, że nawet najbardziej delikatna tkanina zostanie potraktowana odpowiednio.

Czyszczenie mebli tapicerowanych to czynność, która sprawi, że będę one wyglądać jak nowe. Wszystkie zabrudzenia i trudne do wybawienia plamy zostaną usunięte. Nie ma znaczenia, czy są one bardzo brudne, czy po prostu wymagają odświeżenia. Nasza firma wie, jak się za to zabrać. Pranie kanapy, foteli, krzeseł powinno być wykonywane regularnie. Nie należy czekać z tym do momentu, kiedy zabrudzenia będą już bardzo widoczne. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji meble dłużej będą nam służyły. Należy również zauważyć jeszcze jedną zaletę. Profesjonalne czyszczenie tapicerek pozwala pozbyć się drobnoustrojów i bakterii.

Nawet najdokładniejsze pranie tapicerki domowymi sposobami nie pomaga usunąć bakterii, które namnażają się, im dłużej korzystamy z danego mebla. Warto też zwrócić uwagę, że w przypadku delikatnych tkanin, część płynów może po prostu spowodować uszkodzenia, czy też przetarcia. Nasi pracownicy potrafią właściwie dobrać i płyny i sprzęty.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI PRAGA PÓŁNOC

Regularne czyszczenie tapicerek, pranie kanap, mebli wypoczynkowych i dywanów powinno być wykonywane raz w roku. Wbrew pozorom nie chodzi tu tylko o to, żeby powierzchnie się ładnie prezentowały, ale także o to, by pozbyć się nagromadzonych w materiałach drobnoustrojów. Czyszczenie narożników i pranie dywanu sprawi, że powierzchnia będzie wolna od roztoczy. Większość osób zwleka z tymi czynnościami i w efekcie tapicerki w stosunkowo krótkim czasie od momentu zakupu, stają się niezwykle zabrudzone.

Czym wyprać dywan, jak przeprowadzić czyszczenie kanap, jakich preparatów użyć? My znamy odpowiedzi na te pytania. Na rynku dostępna jest masa różnych preparatów czyszcząco-piorących, jednak większość z nich jest nieskuteczna. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ PRAGA PÓŁNOC

Nasza oferta na pranie i czyszczenie dywanów i tapicerki meblowej wyróżnia się na tle konkurencji.

Oferujemy kompleksowe usługi. Pranie narożnika, kanapy, czyszczenie wykładzin, dywanów to część propozycji. Doprowadzimy do ładu każdy mebel bez względu na jego gabaryty. Przyjmujemy zarówno niewielkie zlecenia, jak i ogromne. Poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem. Do każdej czynności odpowiednio się przygotowujemy. Przed praniem wykonujemy czyszczenie dywanu. W przypadku tapicerek, sprawdzamy najpierw z jakim materiałem mamy do czynienia.

Naszym pracownikom zapewnimy szkolenie. Dzięki temu wiedzą oni, jaką technikę czyszczenia obrać, po jakie płyny i sprzęty sięgnąć. Czyszczenie i pranie jest wykonywane z dbałością o każdy detal.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN PRAGA PÓŁNOC

Oferowane usługi są najwyższej jakości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Jesteśmy dokładni i solidni – dzięki temu osiągamy odpowiedni efekt. Nasi pracownicy działają w taki sposób, by nie zakłócać spokoju klientom. Do każdego zlecenia dobieramy odpowiednią technikę. Wiemy, jak przeprowadzić pranie narożników i innych dużych mebli, wykładzin, dywanów. Jesteśmy pewni, że efekt zadowoli klienta.

Nasza firma nie tylko sprawi, że zabrudzenia znikną, ale też te plamy, których z pozoru nie da się usunąć. Większość klientów dopiero po skończonych przez nas pracach widzi, jak dana powierzchnia powinna się prezentować. Ilość zanieczyszczeń gromadzi się we włóknach materiałów i jest przyczyną alergii. Pranie wykładziny i tapicerek odświeża całą powierzchnię. Podkreślamy, że wszystkie czynności wykonujemy dokładnie i starannie. Jesteśmy pewni, że każdy klient będzie zadowolony z wykonanych przez nas prac.

Nasza oferta jest konkurencyjna pod względem ceny. Korzystne rabaty sprawiają, że każdy może skorzystać z usług naszej firmy.