>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Wawer

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Wawer

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ WAWER

Pranie dywanów, wykładzin i wszystkich mebli tapicerowanych wykonywane przez profesjonalną firmę cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki temu dane powierzchnie będą wyglądać jak nowe i dłużej posłużą właścicielom. Plamy i zanieczyszczenia sprawiają, że pomieszczenie prezentuje się nieestetycznie.

Czyszczenie kanap, pranie narożników, trzepanie dywanów to czynności, które wprowadzają świeżość do wnętrza dosłownie i w przenośni. Po wyczyszczeniu pojawia się przyjemny, świeży zapach. Mimo tego, że istnieje sporo domowych sposobów na pranie tapicerki meblowej i wykładzin, to żaden z nich nie jest w 100% skuteczny. Takie czynności lepiej po prostu zlecić ekspertom.

PRANIE DYWANÓW WAWER

Zabrudzenia na wykładzinach i dywanach są niezwykle trudne do usunięcia. Niestety, bez względu na to, jak bardzo się staramy, to po pewnym czasie i tak się pojawiają. Domowe metody na przywrócenie powierzchni do pierwotnego stanu są bezskuteczne. Profesjonalne pranie dywanów odbywa się za pomocą przeznaczonych do tego maszyn, dlatego też daje tak dobre efekty. Podobnie sprawa wygląda, jeśli chodzi o czyszczenie wykładzin. W tym przypadku czynność należy nieco inaczej rozplanować choćby dlatego, że mamy do czynienia z większą powierzchnią.

Nasi pracownicy wiedzą, jak zabrać się do pracy. Podstawą jest trzepanie dywanu i dopiero wówczas można zabierać się do dalszych zadać. Pominięcie tego etapu sprawi, że proces nie będzie tak efektywny. Pranie wykładziny i dywanu odbywa się w domu klienta. Sam proces jest zaplanowany i zostają zastosowane odpowiednie środki. Po skończonej pracy powierzchnia wygląda jak nowa, a do tego ma świeży zapach.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP WAWER

Zestawy wypoczynkowe często się brudzą. Nieraz wystarczy chwila nieuwagi, by na tapicerce pojawiły się trudne do usunięcia plamy. Czyszczenie narożnika lub kanapy jest skuteczne tylko wówczas, gdy wykonują je specjaliści. Nasza firma przywróci czystość nawet najbardziej zabrudzonym meblom. Dzięki odpowiednim sprzętom usuniemy każdą plamę – także tę, która jest z pozoru nie do usunięcia. Wiemy jak przeprowadzić pranie tapicerki nawet tej najdelikatniejszej, czy też skórzanej.

Czyszczenie narożników u klienta w domu wymaga odpowiedniego podejścia i tego, by prace były wykonane odpowiednią metodą. Przykładamy to tego szczególną wagę. Na wstępie określamy, z jaką tkaniną mamy do czynienia i wybieramy środki piorące, odplamiające i sprzęty. Skorzystanie z usług naszej firmy daje gwarancję, że pranie i czyszczenie tapicerek meblowych będzie skuteczne i zapewni odpowiedni efekt.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI WAWER

Jako profesjonaliści znamy różne metody na przywrócenie idealnego wyglądu meblom i dywanom. Dysponujemy sprzętem wiodących marek, stosujemy skuteczne, a zarazem bezpieczne preparaty. Znamy metody na czyszczenie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i nie tylko. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia – na wstępie zawsze określamy skład materiału i na tej podstawie dobieramy technikę i preparaty. Wiemy jak wyprać tapicerkę, nawet tą najdelikatniejszą. Możemy wykonać czyszczenie parowe kanapy lub zastosować inne metody. Pranie dywanu w domu u klienta przeprowadzamy za pomocą specjalistycznych maszyn.

Jesteśmy elastyczni, zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta i wykonujemy dokładnie, a zarazem sprawnie zlecone nam prace. Klient, nawiązując współpracę z naszą firmą, ma pewność, że wszystkie zadania zostaną wykonane w terminie i że pozbędziemy się nawet najtrudniejszych do wybawienia plam. Co istotne, powierzchnia będzie miała przyjemny zapach. Każda czynność jest robiona dokładnie, usuwamy kurz nawet z zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Oferowane przez nas pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanu jest skuteczne również dzięki temu, że na wstępie sprawdzamy, z jakim materiałem mamy do czynienia. Pozwala nam to sięgać po odpowiednie środki, które są bezpieczne dla tkaniny.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI WAWER

Czyszczenie tapicerki meblowej to żmudne zajęcie, za które często nasi klienci zabierają się samodzielnie, jednakże po nieudanych próbach i tak zamawiają nasze usługi. Dlaczego? Otóż my sięgamy po renomowane środki i sprzęty, gwarantujące odpowiedni efekt. Są one nie tylko skuteczne, ale również przeznaczone do danej tkaniny. Czyszczenie tapicerek w taki sposób sprawia, że wyglądają one jak nowe. Domowe metody nie gwarantują pozbycia się zabrudzeń. Mało tego, we włóknach tkanin zgromadzone są roztocza, które powodują przykre dolegliwości.

Pozbywanie się ich jest bardzo ważne dla zdrowia. Samodzielne pranie mebli tapicerowanych ich nie wyeliminuje. Tutaj niezbędne są specjalistyczne sprzęty. Warto też podkreślić, że preparaty ze sklepów posiadają niepewny skład i nieraz sięgając po nie, możemy po prostu zaszkodzić tkaninie, a wówczas jedynym ratunkiem są już usługi tapicerskie. Lepiej nie ryzykować, tylko po prostu skorzystać z naszej oferty. Zwrócimy uwagę na każdy detal i doprowadzimy do czystości każdy mebel.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI WAWER

Czyszczenie kanapy, narożnika i innych mebli tapicerowanych powinno się wykonywać regularnie. Podobnie sprawa wygląda w przypadku wykładzin i dywanów. Nawet jeśli zanieczyszczenia nie są widoczne gołym okiem, to i tak we wnętrzach tkanin zgromadzone są różne bakterie, które mogą powodować infekcje. Pranie kanapy, czyszczenie wykładziny i innych tkanin jest zatem konieczne.

Tylko profesjonalne czyszczenie narożników i czyszczenie tapicerek, przeprowadzone odpowiednimi sprzętami daje gwarancję, że drobnoustroje znikną. Co więcej, meble po takim praniu wyglądają jak nowe. Właściwa pielęgnacja sprawia, że tkaniny dłużej przetrwają w niezmienionym stanie. Jak wiadomo, po kilku latach użytkowania mebla, przeważnie zamawia się tapicera. Korzystając z naszych usług, można odpowiednio dbać o tkaniny i oszczędzić sobie dodatkowych wydatków. Pranie kanap, czyszczenie wykładziny to czynności, z którymi nie warto zwlekać. Według zaleceń, czynności te powinno się wykonywać raz w roku. Dzięki temu tkaniny będą odpowiednio się prezentować.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ WAWER

Oferujemy czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Oferujemy szeroki zakres usług, w skład których wchodzą następujące czynności: pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki wykonanej z dowolnego materiału, pranie wykładzin, dywanów. Nasza oferta jest adresowana zarówno do klientów prywatnych, jak i do firm. Dla nas nie ma zabrudzeń nie do wybawienia. Jak wyczyścić meble tapicerowane, dywany i wykładziny? My wiemy – zaufaj nam.

Jesteśmy ekspertami i cechuje nas profesjonalne podejście. Zapewniamy elastyczność i całkowite dopasowanie do potrzeb klientów. Zlecone pracy wykonujemy dokładnie, ale też sprawnie, by nie przeszkadzać klientom w codziennych zajęciach. Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy szkolenie, podczas którego dowiadują się, jakich środków czyszczących i sprzętów używać oraz jak dobierać odpowiednią technikę czyszczenia. Wszystko to sprawia, że jesteśmy skuteczni.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN WAWER

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta z efektu naszych prac jest dla nas priorytetem. Podchodzimy poważnie i z zaangażowaniem do każdego zadania, bez względu na to, czy dotyczy ono prania kanapy, czy doprowadzenia do porządku mebli w całym domu. Dokładność sprawia, że czyszczenie dywanów i pranie kanap daje odpowiedni efekt.

Wiemy, jak prać dywan, wykładzinę i tapicerkę meblową. Mamy swoje metody, dzięki czemu poradzimy sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Na początku sprawdzamy skład tkaniny, co pozwala dobrać odpowiednie preparaty do jej czyszczenia. Powierzchnia po praniu wygląda jak nowa. Pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie tapicerek przez profesjonalną firmę wcale nie musi być drogie. Oferujemy korzystne rabaty i różne promocje.