>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Mokotów

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Mokotów

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ MOKOTÓW

Plamy i zanieczyszczenia pojawiają się na tapicerce nawet wówczas, gdy o nią dbamy. Istnieją co prawda domowe metody, by doprowadzić daną powierzchnię do ładu, niemniej efekt najczęściej nie zachwyca. Dlatego też warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług firm, które specjalizują się w tego rodzaju pracach. Profesjonalne czyszczenie kanap, pranie narożników, trzepanie dywanów to czynności, które przywrócą powierzchniom idealny wygląd i usuną roztocza.

PRANIE DYWANÓW MOKOTÓW

Czyszczenia dywanów to problematyczna kwestia. Już próby usuwania pierwszych zabrudzeń kończą się na ogół niepowodzeniem. W sklepach preparatów nie brakuje, jednak ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Profesjonalne czyszczenie i pranie zapewnia odpowiedni efekt. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wiemy, czym prać dywan i jak przeprowadzić skuteczne czyszczenie wykładziny.

Posiadamy maszyny do prania dywanów, a w połączeniu z najlepszymi preparatami czyszczącymi potrafią one dokonać cudów i pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Nasza ekipa sprzątająca do każdej czynności odpowiednio się przygotowuje. Trzepanie dywanu to podstawa, o której nieraz się zapomina. Nasi pracownicy podkreślają, że jest to niezbędne, jeśli chodzi o przygotowanie do właściwego prania. Doprowadzona do porządku wykładzina, czy też dywan, ma świeży, przyjemny zapach.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP MOKOTÓW

Czyszczenie narożnika, kanapy, foteli nie musi być drogie. Mało tego – może przebiegać błyskawicznie. Skorzystaj z naszej oferty i sam się przekonać. Poradzimy sobie ze wszystkimi plamami – nawet z tymi, których próbowałeś się pozbyć wielokrotnie. Jesteśmy dokładni – dotrzemy we wszystkie zakamarki mebla, gdyż używamy najlepszych środków czyszczących i sprzętów. Wiemy, jak przeprowadzić skuteczne czyszczenie i pranie tapicerek.

Doprowadzimy do czystości także te zestawy wypoczynkowe, które są wykonane z najdelikatniejszych tkanin. Czyszczenie skórzanej tapicerki także jest w zakresie naszych prac. Warto podkreślić, że tylko korzystanie z usług profesjonalistów daje gwarancję, że meble wypoczynkowe będą wyglądały idealnie. Odpowiednia pielęgnacja tapicerek sprawia, że dłużej będą one w nienagannym stanie – tym samym usługi tapicerskie nie będą koniecznie. Nawet najbardziej zaniedbane meble wypoczynkowe mogą odzyskać ładny wygląd – skorzystaj z naszych usług i przekonaj się.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI MOKOTÓW

Nasza firma posiada nowoczesne i skuteczne maszyny do prania dywanów i środki czyszczące. Znamy się na swojej pracy. Odpowiednio dobieramy metodę sprzątania – jesteśmy pewni, że każdy klient będzie zadowolony z naszych usług. Oferujemy kompleksowe usługi, takie jak: czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Zajmiemy się nawet najdelikatniejszym materiałem – wiemy, jak wyprać tapicerkę, nawet tę najdelikatniejszą. Pranie dywanu i wykładziny, czy też czyszczenie kanapy są wykonywane u klienta. Zapewnia to wygodę i komfort.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Zabrudzenia, także te najbardziej uciążliwe, znikną, a po praniu pojawi się przyjemny zapach. Nowoczesne sprzęty sprawiają, że możliwe będzie usunięcie kurzu i zanieczyszczeń ze wszystkich szczelin. Pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów poprzedzamy sprawdzeniem, z jakim materiałem mamy do czynienia. Dzięki temu tkaniny pozostają bezpieczne.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI MOKOTÓW

Czyszczenie tapicerki meblowej to czynność, której nie wykonamy prawidłowo za pomocą domowych metod. Zadanie to powinno się powierzać fachowcom, którzy sięgają po sprawdzone preparaty i profesjonalne sprzęty czyszczące. Mycie tapicerki tak przeprowadzone zapewni odpowiednie efekty. Co więcej, roztocza i bakterie ukryte we wnętrzach tkanin zostaną po prostu usunięte. Jak wiadomo, drobnoustroje bywają szczególnie uciążliwe dla alergików, ale nie tylko. Odświeżając samodzielnie meble wypoczynkowe, nie jest się w stanie wyeliminować roztoczy.

Na rynku co prawda dostępne są różne pianki i płyny, ale żaden z nich nie jest skuteczny w 100%. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nasza firma, wykonując czyszczenie tapicerki, zwraca uwagę na każdy detal. Klient będzie zachwycony rezultatami. My sprawimy, że Twoje meble będą wyglądać jak nowe!

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI MOKOTÓW

Czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu należy wykonywać regularnie. Czekanie aż zabrudzenia będą już widoczne, nie jest dobrą taktyką. Wbrew pozorom, czyszczenie tapicerki nie tylko pozwoli pozbyć się plam, ale też wszystkiego tego, czego nie widać gołym okiem. Pranie tapicerek to gwarancja, że z włókien zostają usunięte wszystkie szkodliwe bakterie. Profesjonalne pranie kanapy i innych mebli wypoczynkowych, czyszczenie wykładzin i dywanów powinno się wykonywać raz w roku. Dzięki temu zachowają one odpowiedni wygląd przez długie lata.

Zaniedbane tkaniny po czasie wyglądają coraz gorzej i usługi tapicerskie są jedynym ratunkiem. Tylko profesjonalne czyszczenie narożników i czyszczenie tapicerek, przeprowadzone odpowiednimi sprzętami przy sięgnięciu po odpowiednie metody pozwala uchronić materiał, pozbyć się drobnoustrojów i sprawić, że meble po praniu wyglądają jak nowe. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług firmy piorącej meble i dywany.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ MOKOTÓW

Pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów to zadania dla ekspertów. Nasza firma się ich podejmuje! Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania każdego klienta, a efekty go zachwycą. Dlaczego jeszcze warto korzystać z naszych usług?

Oferujemy szeroki zakres usług, w skład których wchodzą m.in. pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie wykładzin, dywanów. Podejmujemy współpracę z klientami prywatnymi i z firmami. Można nam zlecić mniejsze zlecenia, jak też kompleksowe. Dla naszej firmy nie ma zadań niewykonalnych. Wiemy, jak wykonać dokładne czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin. Po skończonej pracy będą one wyglądać jak nowe.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie podchodzimy do zleconej nam pracy. Stosujemy się do wymagań i oczekiwań klienta. Cechuje nas elastyczność. Można z nami nawiązać współpracę długofalową. Zlecone nam zadania staramy się wykonywać dokładnie, ale też szybko. Wykonując czyszczenie i pranie tapicerek, czy też dywanów, nie przeszkadzamy domownikom. Działamy dyskretnie.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN MOKOTÓW

Naszym pracownikom zapewnimy szkolenie, co świadczy o profesjonalnym podejściu do pracy. Dzięki temu nasze ekipy piorące dywany i tapicerki wiedzą, jakie metody prania zastosować i po jakie środki czyszczące oraz sprzęty sięgnąć. Wszystko to przekłada się na skuteczność.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem. Można nam powierzyć pranie kanapy lub dywanu, jak i wszystkich powierzchni w całym domu. Czyszczenie dywanu i pranie kanap zapewnia odpowiedni efekt tylko przy zastosowaniu odpowiednich technik i preparatów. Właśnie dlatego wytyczne te są dla nas szczególnie ważne

Znamy wszelkie sposoby na to, jak prać dywan i tapicerkę meblową, także tą najdelikatniejszą. Pozbywamy się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Czyszczenie i pranie kanap, wykładzin to zajęcia dla ekspertów – możesz nam zaufać. My na początku określamy rodzaj materiału, a później dobieramy skuteczne środki. Każda powierzchnia, którą wyczyścimy, wygląda jak nowa.

Oferujemy promocje i rabaty na profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli. Korzystne ceny to jeszcze jeden argument z tym, by skorzystać z naszych usług. Podkreślamy, że zlecając nam określone prace, klient nie musi się o nic martwić. Zakup środków czyszczących, dostarczenie sprzętów leżą po naszej stronie. Usługi takie, jak np. pranie tapicerki, sprawią, że meble wypoczynkowe będą dłużej służyły.