>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Rembertów

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Rembertów

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ REMBERTÓW

Kanapy, miękkie dywany i wykładziny kojarzą się nam ze strefą wypoczynkową. Niestety, po pewnym okresie użytkowania nie wyglądają one już tak samo, jak na początku. Różnego rodzaju plamy i zanieczyszczenia, czy też bardzo brudny dywan sprawiają, że pomieszczenie zaczyna źle wyglądać. Są jednak sposoby, by doprowadzić je do odpowiedniego stanu. Profesjonalne czyszczenie kanap, pranie narożników, trzepanie dywanów to czynności, które potrafią przywrócić idealny wygląd. Istnieje sporo metod domowych na wyczyszczenie mebli wypoczynkowych, jednak po ich wypróbowaniu okazuje się, że po prostu nie działają. Do tego potrzebni są fachowcy.

Jako profesjonalna firma, znamy się na swojej pracy i posiadamy odpowiednie wyposażenie. Nowoczesne i skuteczne maszyny do prania dywanów i środki czyszczące wraz z doborem odpowiedniej metody sprawiają, że każdy klient jest zadowolony z naszych usług. Oferujemy czyszczenie, pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów. Znamy się na swojej pracy, wiemy jak wyprać tapicerkę, nawet z najdelikatniejszego materiału. W zależności od stopnia zabrudzenia przeprowadzamy czyszczenie parowe kanapy. Proponujemy też pranie dywanu w domu.

PRANIE DYWANÓW REMBERTÓW

Dywany sprawiają, że wnętrze jest przytulne, jednak kwestia ich czyszczenia jest problematyczna. Gdy pojawiają się pierwsze zabrudzenia, to staramy się je usunąć, jednakże walka często bywa bezskuteczna. Tylko profesjonalne czyszczenie i pranie odpowiednimi sprzętami zapewnia efekt. Maszyny do prania dywanów w połączeniu z najlepszymi preparatami czyszczącymi to pewność, że uda się usunąć zabrudzeni i pozbyć kurzu.

My wiemy, czym prać dywan i jak przeprowadzić skuteczne czyszczenie wykładziny. Czynności takie, jak trzepanie dywanu to podstawa, jeśli chodzi o przygotowanie do właściwego prania. Nasi pracownicy nie pomijają żadnego etapu. Po skończonej pracy powierzchnia wygląda jak nowa. Doprowadzona do porządku wykładzina, czy też dywan ma świeży zapach.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP REMBERTÓW

Czyszczenie narożnika, kanapy, czy też całego zestawu mebli wypoczynkowych może przebiega błyskawicznie. Wystarczy skorzystać z naszej oferty. Przywrócimy czystość, usuniemy każdą plamę – nawet tę z pozoru niemożliwą do usunięcia. Dotrzemy we wszystkie zakamarki mebla, gdyż używamy odpowiednich środków czyszczących i sprzętów.

Wiemy, jak prać zestawy wypoczynkowe wykonane także z najdelikatniejszych tkanin i jak przeprowadzić bezpieczne czyszczenie skórzanej tapicerki. Tylko korzystanie z usług profesjonalistów daje gwarancję, że czyszczenie i pranie tapicerek będzie skuteczne i da odpowiedni efekt.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI REMBERTÓW

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta i wsłuchiwać się w jego wytyczne. Klient, nawiązując współpracę z nami, może być pewny, że po skończonym przez nas zadaniu, zabrudzenia, nawet te najbardziej uciążliwe, znikną, a wyczyszczona powierzchnia będzie miała przyjemny zapach.

Dzięki temu, że posługujemy się nowoczesnymi sprzętami, to jesteśmy w stanie usunąć kurz i zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych miejsc. Przed przystąpieniem do pracy sprawdzamy, z jakim materiałem mamy do czynienia – dzięki temu pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów jest nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne dla tkaniny.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI REMBERTÓW

Czyszczenie tapicerki meblowej to czynność dla fachowców. Nasza firma sięga po sprawdzone preparaty i solidne sprzęty. Meble po przeprowadzonym czyszczeniu będą wyglądać jak nowe. Mycie tapicerki domowymi sposobami jest nieskuteczne. Mało tego, we wnętrzach tkanin gromadzą się roztocza i bakterie, które powodują alergie, a nieraz nawet infekcje.

Czyszcząc samodzielnie meble wypoczynkowe, nie pozbędziemy się wszystkich drobnoustrojów. Jeśli dodatkowo sięgniemy po zbyt mocny preparat, to możemy uszkodzić materiał. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nasza firma, wykonując czyszczenie tapicerki, zwraca uwagę na każdy detal.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI REMBERTÓW

Czyszczenie kanapy, narożnika czy też pranie wykładziny i dywanu powinno się wykonywać regularnie. Wbrew pozorom nie chodzi tu wcale o zabrudzenia, ale też o to wszystko, czego nie widać gołym okiem. Pranie tapicerek pozwala pozbyć się szkodliwych bakterii z materiału. Tylko profesjonalne czyszczenie narożników i czyszczenie tapicerek, przeprowadzone odpowiednimi sprzętami daje gwarancję, że drobnoustroje znikną. Co więcej, meble po takim praniu wyglądają jak nowe.

Warto zaznaczyć, że czyszczenie tapicerki to coś, czego nie należy odkładać do chwili, gdy zabrudzenia będą już widoczne. Profesjonalne pranie kanapy i innych mebli wypoczynkowych, czyszczenie wykładzin i dywanów powinno się wykonywać raz w roku. Niewiele osób się do tego stosuje. Niestety zaniedbane tkaniny po czasie wyglądają coraz gorzej i usługi tapicerskie są jedyną opcją, by coś z nimi zrobić. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z usług firmy piorącej meble i dywany.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ REMBERTÓW

Pranie tapicerki, kanap, narożników i dywanów to usługi, jakie oferuje nasza firma. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania każdego klienta i co więcej, będzie on zachwycony efektem, jaki uda się nam uzyskać. Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Oferujemy szeroki zakres usług. Wykonujemy: pranie narożnika, kanapy, czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie wykładzin, dywanów. Współpracujemy zarówno z prywatnymi klientami, jak i z firmami. Przyjmujemy mniejsze zlecenia, jak i ogromne, obejmujące ogarnięcie wszystkich mebli w domu, czy w biurze. Poradzimy sobie z każdym zadaniem. Czyszczenie mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin powinno być wykonywane dokładnie – my wiemy, w jaki sposób.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie podchodzimy do każdego zlecenia. Cechuje nas elastyczność – wymagania klienta i jego oczekiwania są najważniejsze. Staramy się nawiązywać długotrwałą współpracę. Wywiązując się z każdego zlecenia, jesteśmy dokładni, ale działamy też szybko. O naszym profesjonalnym podejściu świadczy również fakt, że naszym pracownikom zapewnimy szkolenie. Dzięki temu wiedzą oni, jakie techniki dobrać, po jakie środki czyszczące oraz sprzęty sięgnąć. Zapewnia to również skuteczność. Wykonując czyszczenie i pranie tapicerek, czy też dywanów, nie przeszkadzamy klientowi w jego obowiązkach, a poza tym jesteśmy dyskretni.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN REMBERTÓW

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta z efektu naszych prac jest dla nas priorytetem. Podchodzimy poważnie i z zaangażowaniem do każdego zadania, bez względu na to, czy dotyczy ono prania kanapy, czy doprowadzenia do porządku mebli w całym domu. Dokładność sprawia, że czyszczenie dywanu i pranie kanap daje odpowiedni efekt.

Wiemy, jak prać dywan i dowolną tapicerkę meblową, także tą najdelikatniejszą. Poradzimy sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Mamy swoje metody na czyszczenie i pranie kanap, wykładzin i nie tylko. Najpierw określamy rodzaj materiału i dobieramy bezpieczne, a zarazem skuteczne środki. Staramy się dopasować do klienta pod każdym względem. W efekcie powierzchnia, którą wyczyścimy, wygląda jak nowa.

Profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, kanap i czyszczenie mebli nie musi być drogie. Nasza firma proponuje klientom różnego rodzaju promocje i usługi w korzystnej cenie. Zlecając takie zadania profesjonalistom, nie trzeba się o nic martwić. Zakup środków czyszczących ze sklepu i różnych sprzętów to spory wydatek, a efekt często jest mizerny. Usługi takie, jak np. pranie tapicerki, których się podejmujemy, sprawiają, że meble są czyste, a tkaniny oczyszczone z bakterii. Dzięki temu zestaw wypoczynkowy będzie dłużej służył.