>

ExClean - Pranie tapicerki meblowej, dywanów, wykładzin Ursus

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie dywanów i wykładzin Ursus

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ URSUS

Elementy takie, jak tapicerka meblowa i dywany, zawsze się brudzą, a pozbycie się plam domowymi sposobami jest niemalże niemożliwe, dlatego też zamiast podejmować bezsensowne próby, lepiej od razu korzystać z usług profesjonalistów. Czyszczenie tapicerki meblowej, pranie dywanów i wykładzin przywróci czystość i świeży zapach. Wszystko to sprawi, że dana powierzchnia będzie wyglądać jak nowa. W sieci można znaleźć mnóstwo domowych sposób na pozbycie się zanieczyszczeń z mebli, ale efekty nie są satysfakcjonujące, a nieraz wręcz ich nie widać. Podobnie jest z magicznymi preparatami ze sklepowych półek i z innymi sprzętami.

Właśnie dlatego skorzystanie z oferty naszej firmy jest dobrym pomysłem. Świadczymy następujące usługi: czyszczenie kanap, pranie narożników, trzepanie dywanów, wykładzin i ich pranie. My od razu przechodzimy do konkretów.

PRANIE DYWANÓW URSUS

Pranie i czyszczenie dywanu to zadania, których podejmujemy się niemalże codziennie. Większość naszych klientów zwleka do ostatniej chwili, do pojawienia się widocznych zabrudzeń. Tymczasem regularne wykonywanie powyższych czynności przynosi odpowiednie efekty. Dywany nie tylko są czyste, ale też z ich włókien zostają usunięte roztocza.

Jako profesjonalna firma wykonująca czyszczenie wykładzin i dywanów do każdego zadania podchodzimy z należytą starannością. Na wstępie wykonujemy trzepanie dywanu, co pozwala go przygotować do dalszego prania. Później określamy skład materiału i na tej podstawie dobieramy metodę prania i preparaty. Sprawia to, że uzyskujemy idealną czystość. Pranie wykładziny i dywanów gwarantuje również świeży zapach.

PRANIE NAROŻNIKÓW I KANAP URSUS

Jeśli tapicerka meblowa wygląda coraz gorzej, a zanieczyszczenia i plamy nawet w minimalnym stopniu nie schodzą, to znak, że czas skorzystać z naszych usług. Pranie kanapy i innych mebli to najczęściej zlecane nam prace. Podejmujemy się zarówno pojedynczych, drobnych zleceń, jak i kompleksowych. Czyszczenie narożników i pranie kanap wymaga odpowiedniego podejścia, wybrania dobrej metody, ale też sprawnego przebiegu prac.

Nasi pracownicy dbają nie tylko o to, by powierzchnia wyłącznie z wierzchu została doczyszczona. Istotne są detale. Najbardziej zanieczyszczone meble wykonane z delikatnych tkanin mogą wyglądać jak nowe – wystarczy zastosować odpowiednią metodę. Dysponujemy preparatami do każdej tkaniny. Pielęgnacja mebli wypoczynkowych i pranie tapicerki naprawdę się opłaca. Domowe metody na ogół zawodzą. Zaufaj więc ekspertom.

POTRZEBUJESZ WYPRAĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ?Kontakt

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Jesteśmy profesjonalistami, którzy odpowiedzialnie podchodzą do każdej zleconej pracy. Zawsze przestrzegamy procedur i cechuje nas ostrożność – dobranie odpowiednich preparatów i sprzętów jest przecież kluczowe. Pranie odbywa się w kilku etapach, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnię.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 500500500

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE TAPICERKI URSUS

Poradzimy sobie z każdym zadaniem. Nawet najbardziej zanieczyszczona powierzchnia nie jest dla nas problemem. Pranie mebli tapicerowanych, pranie wykładzin i dywanów to nieraz wymagające prace – nam udaje się osiągnąć odpowiednie efekty, gdyż stawiamy na profesjonalne sprzęty czyszczące i piorące najwyższej jakości. Używamy także bezpiecznych, a zarazem skutecznych płynów do plam, czyszczenia i prania. Przykładamy ogromną wagę do tego, by trafnie dobierać technikę czyszczenia. Orientujemy się w różnych metodach – nasi pracownicy są po przeszkoleniu, dzięki czemu, powierzając im jakiekolwiek zadanie, klient może być pewny, że wszystko zostanie wykonane należycie. Wiemy, jak wyprać tapicerkę skórzaną, materiałową i tę, wykonaną z najdelikatniejszych tkanin. Czyszczenie dywanów zarówno akrylowych, jak i wełnianych, nie jest dla nas problemem.

Czyszczenie parowe kanapy, ale też na mokro, profesjonalne pranie dywanów i inne usługi wykonujemy w domu klienta w taki sposób, by nie przeszkadzać mu w wykonywaniu codziennych obowiązków. Nasi pracownicy działają szybko, ale też sprawnie.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI URSUS

Podejmujemy się różnych zleceń – nie jest nam straszna standardowa pielęgnacja tapicerki meblowej, jak i usuwanie plam, które są nie do wybawienia. Wiemy, po jakie sprzęty i środki czyszczące sięgnąć, by dotrzeć w każde miejsce w przypadku mebli i usunąć zabrudzenia, które wniknęły już głęboko we włókna. Podkreślamy, że czyszczenie tapicerek i dywanów przywraca nie tylko czystość, ale też przyjemny, świeży zapach (który nie jest drażniący).

Zanim zabierzemy się do konkretów, to określamy skład materiału. Jest to niezwykle istotne – na tej właśnie podstawie są dobierane środki czyszczące, sprzęty i właściwa metoda. Zapewnia to bezpieczeństwo pranym powierzchniom – klienci mogą być spokojni – ich ulubione meble nie będą zniszczone i usługi tapicerskie nie będą niezbędne. Wiemy, jak dobrze wykonać pracę.

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI URSUS

Pranie narożnika, kanapy, czyszczenie wykładziny i dywanu należy wykonywać regularnie, a nie tylko od święta. Zaniedbując ten obowiązek, powierzchnie szybko się niszczą. Wbrew pozorom domowe metody nie są skuteczne i nieraz można materiałom po prostu zaszkodzić, nie mówiąc już o tym, że i tak się ich nie doczyści. Pianki i proszki do wybawiania plam nie są skuteczne. Czyszczenie tapicerki i dywanów należy odpowiednio przeprowadzić – tylko wówczas rezultaty są zadowalające.

Jak wyprać dywan, jak przeprowadzić czyszczenie kanapy i narożników? My to wiemy. Nawet największe zestawy mebli wypoczynkowych i wykładziny w ogromnych pokojach doprowadzimy do ładu szybko. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dokładna, ale i szybka praca, nie utrudnia klientowi codziennego funkcjonowania. Pranie tapicerek nie tylko zapewnia czystość, ale pozwala również usunąć kurz z zakamarków.

Ogólna zasada mówi o tym, że profesjonalne czyszczenie kanapy, dywanu i tapicerki powinno być wykonywane raz w roku. Dzięki temu powierzchnie są czyste, dobrze wyglądają, a przy tym są wolne od drobnoustrojów.

CZYSZCZENIE I PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ URSUS

Czyszczenie tapicerek to podstawa w pielęgnacji, o której sporo osób zapomina. Tymczasem to właśnie sprawia, że meble na dłużej zachowują ładny wygląd i jednocześnie dłużej nam służą. Zestawy wypoczynkowe są eksploatowane praktycznie non stop. Nawet zachowując maksymalną ostrożność, w pewnym momencie pojawi się na nich jakieś zabrudzenie. Prócz plam, we włóknach kryją się roztocza i bakterie – jest to także powód, by pranie tapicerki meblowej przeprowadzać regularnie. Profesjonalna firma doprowadzi meble do idealnego stanu, ale też odświeży je. Dzięki temu roztocza nie będą już męczyły alergików.

Pranie i czyszczenie dywanów, pielęgnacja mebli wypoczynkowych, pozbywanie się z powierzchni zabrudzeń i szereg innych prac – nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Dlaczego warto nam zaufać?

Oferujemy kompleksowy zakres prac, takich jak pranie kanapy, czyszczenie narożnika, różnych rodzajów tapicerek, dywanów i wykładzin itp. Przyjmujemy pojedyncze zlecenia, ale też nawiązujemy stałą, regularną współpracę.

USŁUGA PRANIA TAPICERKI - JAK PRZEBIEGA?

– Identyfikacja rodzaju materiału
– Dobór właściwych środków piorących i odplamiaczy
– Dobór metody – czyszczenia parą wodną, pranie ekstrakcyjne
– Mechaniczne suszenie powierzchni
– Prócz czyszczenia i prania tapicerki pozbywamy się alergenów, kurzu i roztoczy

PRANIE ORAZ CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN URSUS

Jesteśmy profesjonalistami – wszystkim pracownikom zapewniamy szkolenie, by umieli oni określić skład materiału, wiedzieli jak się przygotować do zadania i umieli dobrać metodę, właściwe preparaty i sprzęty. W pracy kierujemy się wytycznymi klienta. Stawiamy na dokładność i detale. Wykonując zlecenia, nie zakłócamy spokoju domowników lub pracowników.

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy elastyczni, dopasujemy się do potrzeb klienta. Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem – nie ma znaczenia, czy pracujemy dla klienta prywatnego, czy też dla firmy, czy wykonujemy jednorazowe zlecenie, czy też w ramach abonamentu. Odpowiednie efekty są możliwe dzięki solidności pracowników. Jak prać dywan i tapicerkę? Znamy odpowiedź na to pytanie. Sięgamy po różne sprzęty, środki i metody, co jest ważne; podobnie jak przygotowanie powierzchni. Takie podejście zapewnia odpowiednie efekty.

Z naszych usług warto skorzystać również ze względu na cenę. Klientom oferujemy zniżki i rabaty. Profesjonalne czyszczenie tapicerek meblowych, dywanów i wykładzin jeszcze nigdy nie było tak tanie. Poza tym skorzystanie z naszej oferty pozwala też zaoszczędzić mnóstwo czasu.